Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E2 Diana Eijgelsheim V2 - AB
17:30 - 18:45 MD3 Johan Snijders V1 - AB
18:00 - 19:00 J6E1 V2 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Stijn Verburg V3 - CD
18:00 - 19:00 M6E2 Melanie Reek V3 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Henry Penders
Ralph Ernst
Ricardo Penders
V1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Jeroen Talens
Willem Kortekaas
V2 - AB
19:30 - 21:00 MB2 Daniël de Ruiter V1 - CD
20:30 - 22:00 D30A V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keepersschool Trainingsgroep V1 - CD 17:30 - 18:15 uur Jongste jeugd en D-lijn 18:15 - 19:00 uur C-lijn en B-lijn
17:45 - 19:00 J8D1 V3 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Bente Paauwe
Riëlle de Ridder
V2 - AB
18:00 - 19:15 MD1 Eline den Hartigh
Peter Oskam
V2 - CD
19:00 - 20:30 DJ1 Michael van der Kaaij V3 - AB
19:00 - 20:30 JC1 V3 - CD Training wordt verzorgd door H1
19:00 - 20:30 MA1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Lisanne Nieuwenhuizen
Marlon Alves
V2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 V1 - CD Training wordt verzorgd door D1
19:15 - 20:45 MC1 Henri Broekhuizen
Jurriën van der Vecht
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V2 - CD
20:30 - 22:00 D1 Caroline van Nieuwenhuijze
Daniël de Ruiter
Ivo Smit
V1 - CD
20:30 - 22:00 D2 Michael van der Kaaij
Sjoerd van der Wal
V2 - AB
20:30 - 22:00 H1 Stan Levels V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F-school Trainingsgroep V1 - AB
18:00 - 19:00 Beginners Trainingsgroep V1 - AB Hockey school
18:00 - 19:00 F1MIX V3 - CD
18:00 - 19:00 J6E1 V3 - AB
18:00 - 19:00 J8D1 Ben Stuijts V2 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Stijn Verburg V2 - AB
18:00 - 19:00 M6E2 V2 - AB
18:00 - 19:15 MD2 V1 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Jeroen Talens
Willem Kortekaas
V1 - AB
20:30 - 22:00 H35A Stijn Verburg V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M8E1 Bente Paauwe
Riëlle de Ridder
V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Diana Eijgelsheim V3 - CD
18:30 - 20:00 MB1 V2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Henri Broekhuizen
Jurriën van der Vecht
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V1 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Henry Penders
Ralph Ernst
Ricardo Penders
V3 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V2 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Lisanne Nieuwenhuizen
Marlon Alves
V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Daniël de Ruiter V3 - CD
20:00 - 21:30 DJ1 Michael van der Kaaij V2 - AB
20:30 - 22:00 D1 Caroline van Nieuwenhuijze
Daniël de Ruiter
Ivo Smit
V1 - CD
20:30 - 22:00 D30A V2 - CD
20:30 - 22:00 H1 Stan Levels V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J8D1 Ben Stuijts V1 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Johan Snijders
Peter Oskam
V1 - CD
18:00 - 19:30 MD2 V2 - AB
18:00 - 19:30 MD3 V2 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Ben Stuijts V1 - AB
20:00 - 22:00 Flexhockey Trainingsgroep V2 Om de week (oneven weken)
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Sjoerd van der Wal
V1 - CD
20:30 - 22:00 HJ1 Ben Stuijts V1 - AB
Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
28-10 
Halloween Kidsparty
28-10 
Halloween Dance Nigh
4-11 
Plaatsen blaashal
5-11 
leggen vloer blaasha
13-11 
Super Sunday
30-11 
Pietentraining & pan
16-12 
Kerstgala
Volledige agenda
Bestel clubkleding