Trainingsschema
Trainingsschema 12-09-18. Bij twijfels of complex open is bel Martin 06-22154204
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC3 Ronald van Egmond V1 - CD Opent complex
18:30 - 20:00 JB2 Damien de Koster
Devon Brökling
V3 - AB
18:30 - 20:00 MD3 Boudewijn de Ridder
Dennis van Aalst
V2 - AB
18:30 - 20:00 MD4 Annemarie Verheul V2 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Edwin Mellegers V3 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Camiel de Groot
Ralph Ernst
Thomas Bulman
V1 - CD
20:00 - 21:30 MB3 Gilbert Barrios V3 - AB
20:00 - 21:30 MB4 Carolyne Grauss
Ton Grauss
V2 - CD
20:00 - 21:30 MB5 Ed Versluis
Michael van der Kaaij
V2 - AB
20:30 - 22:00 Trim groep Trainingsgroep V1 - CD Carole Verploegen
20:30 - 22:00 MA2 Frances Ouwejan V1 - AB Ruud Ouwejan sluit complex
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M6E5 Kasper Roodenburg
Robin van Dijk
V1 - AB Opent complex
18:00 - 19:00 M6E3 Henri Broekhuizen
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V3 - CD Rachelle vd Bosch ondersteund
18:30 - 20:00 JD1 . Heren 1 V3 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Bas Hokke
Tim Hokke
V1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Melvin Overheid
Sjoerd van der Wal
V1 - AB
18:30 - 20:00 MD1 Ritchie Keemink V2 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Ruud de Ruiter
Amber Moerland
V2 - CD
20:00 - 22:00 D01 Tim Hokke V1 - CD Tim sluit complex
20:00 - 21:30 DJ1 Peter Engel V2 - AB
20:00 - 22:00 H01 Caroline van Nieuwenhuijze V1 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Edwin Weber V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 G-Hockey Joke Hinskens V1 Opent complex
17:30 - 18:30 M3F1 Erik Beekman V2 - CD
17:30 - 18:30 M6E4 Henry Penders
Ricardo Penders
V3 - AB
17:30 - 18:30 M8E1 Mijke Grijzenhout
Jurriën van der Vecht
Malou Copray
V1 - CD
17:30 - 18:30 M8E2 Jessy van Gelder
Joeri Timmerman
V1 - AB
18:30 - 19:30 J8E1 Jurriën van der Vecht V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Gidius Lankhorst
Django de Jong
V1 - AB
18:30 - 20:00 MC3 Ronald van Egmond
Amber Moerland
V3 - AB
18:30 - 20:00 MD3 Boudewijn de Ridder
Dennis van Aalst
V2 - AB
18:30 - 20:00 MD4 Annemarie Verheul V2 - CD
20:00 - 21:30 JA1 Richard van Rossen V1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Youri Bal V3 - AB
20:00 - 21:30 MB4 V2 - AB
20:00 - 21:30 MB5 Michael van der Kaaij
Ed Versluis
V2 - CD Michael sluit complex
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JB2 Damien de Koster
Devon Brökling
V1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Sjoerd van der Wal
Melvin Overheid
V2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V3 - AB Opent complex
18:30 - 20:00 MC2 Camiel de Groot
Ralph Ernst
Thomas Bulman
V3 - CD
18:30 - 20:00 MD1 Ritchie Keemink V1 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Ruud de Ruiter
Amber Moerland
V2 - AB
20:00 - 21:30 DA V2 - AB
20:00 - 21:30 DJ1 Mario Verhamme V3 - CD
20:00 - 21:30 H01 Gidius Lankhorst V1 Sluit complex
20:00 - 21:30 HA V2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Annelies van der Jagt V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 Keeperscie Trainingsgroep V1 - AB Guido Gernaat Zie voor het totaal schema, teams en keepers/sters de Voorne site onder trainingen.
17:00 - 18:00 M3F2 Liesbeth Kluijtmans
Peter Oskam
V3 - AB Peter opent complex
17:30 - 18:30 J3F1 Liesbeth van der Wagt
Megan Ooms
V2 - D
17:30 - 18:45 JD1 Django de Jong V1 - CD
18:00 - 19:00 J8E1 Caroline van Nieuwenhuijze V2 - C Circuittraining
18:00 - 19:00 M6E3 Henri Broekhuizen
Peter Oskam
V3 - AB
18:00 - 19:00 M6E4 Patrick Hazelebach V3 - AB
18:00 - 19:00 M6E5 Andrea Stroo
Chayenne van Rossen
Rachel van den Bosch
V3 - CD
18:00 - 19:00 M6E6 Joost van Hoorn
Rene Gravendijk
V3 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Caroline van Nieuwenhuijze
Mijke Grijzenhout
V2 - A Circuittraining
18:00 - 19:00 M8E2 Caroline van Nieuwenhuijze
Jessy van Gelder
V2 - B Circuittraining
18:45 - 20:00 MB3 . Dames 1 V1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Richard van Rossen V3 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Gidius Lankhorst
Django de Jong
V2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Karin Kern V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Bas Hokke
Tim Hokke
V3 - CD
20:00 - 21:30 D01 Tim Hokke V1 Sluit complex
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 F-sch V3 - AB Jasmijn Bonefaas Linsey Slater Henry Penders
Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
9-10 
Bestuursoverleg
23-10 
bestuursoverleg
6-11 
bestuursoverleg
9-11 
E/F bingo/disco avon
20-11 
Bestuursoverleg
27-11 
RESERVERING ALV
4-12 
Bestuursoverleg
Volledige agenda