Trainingsschema
Trainingsschema seizoen 2021-22
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M6E2 Jeffrey Emor V3 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Fabian Duinhouwer
Eline den Hartigh
Theo van den Berg
V2 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Willem Kortekaas
Jeroen Talens
V1 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Henry Penders
Ralph Ernst
Ricardo Penders
V1 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Nevil Brökling
Levi Tiemann
V2 - CD Plus 1 hulpouder
19:00 - 20:30 MC1 Jurriën van der Vecht
Mijke Grijzenhout
Malou Copray
V2 - AB
19:30 - 21:00 MB3 Daniël de Ruiter V1 - AB
19:45 - 21:15 JA1 Niels 't Hart V2 - CD
20:00 - 21:30 DJ1 Michael van der Kaaij V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 J8D1 Robbert Kroon V1 - AB
18:00 - 20:00 Keepersschool Trainingsgroep V1 - CD Trainer Sten Jansen, Daphne Vroegh en Enna vd Berg
18:00 - 19:00 M6E1 Bente Paauwe
Riëlle de Ridder
Jasper de Kruif
V3 - AB
18:00 - 19:15 MD2 Patrick Hazelebach
Peter Oskam
Henri Broekhuizen
V2 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Isa Ranselaar
Julia Satoor de Rootas
V3 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Dames 1 en Heren 1 . V2 - CD Dames 1 geeft training om toerbeurt.
19:00 - 20:30 MA1 Melvin Overheid
Sjoerd van der Wal
V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Lisanne Nieuwenhuizen
Marlon Alves
V3 - AB
19:15 - 20:45 MB1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V2 - AB
20:00 - 21:45 D1 Ivo Smit V1 - CD
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V2 - CD
20:30 - 22:00 H1 Stan Levels V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F-sch Caroline van Nieuwenhuijze V3 - CD Hulp trainers: Marit, Floortje, Daniëlle, Fenne en Juliette
17:45 - 19:15 MD4 Jurriën van der Vecht V1 - AB Plus 1 hulpouder
18:00 - 19:30 JC1 Wessel van 't Klooster V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Fenna Overheid
Lotte van ‘t Klooster
V2 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Levi Tiemann
Nevil Brökling
V1 - CD Plus 1 hulpouder
18:30 - 19:45 M8E1 Fabian Duinhouwer
Eline den Hartigh
Theo van den Berg
V3 - CD Eline geeft 1x pw technische training
19:00 - 20:30 MC3 Willem Kortekaas
Jeroen Talens
V3 - AB
19:30 - 21:00 MC1 Jurriën van der Vecht
René Brakxhoofde
V1 - AB
19:45 - 21:15 JA1 Niels 't Hart V1 - CD
20:00 - 21:30 H35A V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Henry Penders
Ralph Ernst
Ricardo Penders
V3 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Bente Paauwe
Riëlle de Ridder
Charissa van der Knaap
V2 - CD
18:00 - 19:00 M6E2 Leander Boye
Diana Eijgelsheim
V2 - AB
18:00 - 19:00 MixF1 Heleen Voogd V3 - AB
19:00 - 20:30 DJ1 Michael van der Kaaij V2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Melvin Overheid
Sjoerd van der Wal
V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Lisanne Nieuwenhuizen
Marlon Alves
V1 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Isa Ranselaar
Julia Satoor de Rootas
V3 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Dames 1 en Heren 1 . V3 - CD Dames 1 geeft om toerbeurt training
20:30 - 22:00 D1 Ivo Smit V1 - CD
20:30 - 22:00 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V2 - AB
20:30 - 22:00 D30A V3 - AB
20:30 - 22:00 H1 Stan Levels V1 - AB
20:30 - 22:00 HJ1 V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 J8D1 Ben Stuijts V3 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Wessel van 't Klooster V1 - AB
18:00 - 19:15 M8E2 Fenna Overheid
Lotte van ‘t Klooster
V2 - CD
18:30 - 20:00 MD2 Henri Broekhuizen
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Daniël de Ruiter V3 - CD
19:00 - 20:30 MD4 Miranda Volker
Johan Snijders
V3 - AB
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V1 - CD 1x pm laatste vrijdag vd maand
Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
Er zijn geen agenda punten de komende dagen
Volledige agenda
Bestel clubkleding