Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MO12-3 V1 - AB Miniveld 17:30-18:00
18:00 - 19:00 JO9-1 V2 - CD
18:00 - 19:30 MO14-1 V1 - CD Miniveld 18:00-18:30
18:15 - 19:30 MO10-1 V3 - AB
18:15 - 19:30 MO10-2 V3 - CD
18:30 - 20:00 MO14-3 V1 - AB Miniveld 18:30-19:00
19:00 - 20:30 MO16-1 V2 - AB
19:00 - 20:30 MO18-1 V2 - CD
19:30 - 21:00 MO16-3 V1 - CD Miniveld 19:30-20:00
20:00 - 21:30 MO18-2 V1 - AB Miniveld 20:30-20:30
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 JO12-1 V2 - CD
18:00 - 20:00 Keepersschool Trainingsgroep V1 - CD Groep 1 18:00-19:00 Groep 2 19:00-20:00
18:00 - 19:30 MO12-1 V1 - AB Miniveld 18:00-18:30
18:30 - 20:00 MO14-2 V3 - AB
18:30 - 20:00 MO16-2 V2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 V2 - CD
20:00 - 21:30 D2 V2 - AB
20:30 - 22:00 D1 V1 - CD Miniveld 20:30-21:15
20:30 - 22:00 H1 V1 - AB Miniveld 21:15-22:00
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F-sch V1 - AB
17:00 - 18:00 MO8-2 V3 - AB
17:00 - 18:00 MO9-1 V3 - CD
17:45 - 19:00 MO12-2 V1 - CD Miniveld 18:15-18:45
18:00 - 19:00 Hockey-sch V1 - AB
18:00 - 19:00 JO8-1 V3 - CD
18:00 - 19:00 JO9-1 V2 - CD
18:00 - 19:00 MO8-1 V3 - CD
18:15 - 19:30 MO10-1 V3 - AB
18:15 - 19:30 MO10-2 V3 - AB
18:30 - 20:00 MO14-3 V2 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 V1 - AB Miniveld 19:00-19:30
19:00 - 20:30 MO18-1 V1 - CD Miniveld 19:30-20:00
19:30 - 21:00 MO16-3 V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO12-3 V2 - AB
18:30 - 20:00 MO14-1 V2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-2 V1 - AB Miniveld 19:00-19:30
19:00 - 20:30 MO18-2 V1 - CD
19:30 - 21:00 D3 V3 - AB Miniveld 19:30-20:00
20:00 - 21:30 D2 V2 - CD Op de oneven weken Miniveld 20:00-20:30
20:30 - 22:00 D1 V1 - CD
20:30 - 22:00 H1 V1 - AB
20:30 - 22:00 H30A V3 - CD Op de even weken op veld 2CD Miniveld 21:00-21:30
20:30 - 22:00 HJ1 V2 - AB Miniveld 20:30-21:00
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO9-1 V3 - AB
18:00 - 19:15 JO12-1 V1 - AB Miniveld 18:00-18:30
18:00 - 19:30 MO12-1 V2 - AB
18:00 - 19:30 MO12-2 V2 - CD
18:30 - 20:00 MO14-2 V1 - CD Miniveld 18:30-19:00
19:00 - 19:15 JO16-1 V3 - AB Warming up
19:15 - 20:00 Flexhockey V3 - CD Training
19:15 - 20:30 JO16-1 V1 - AB Miniveld 19:15-19:45
20:00 - 22:00 Flexhockey Trainingsgroep V3 Om de week oneven weken
20:00 - 22:00 Flexhockey Trainingsgroep V2 Om de week oneven weken
20:00 - 21:30 D2 V1 - CD Even weken Miniveld 20:00-20:30
Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
5-9 
hapdag 2024 (voor bi
Volledige agenda
Bestel clubkleding