Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M3F1 4141 Hockey Club Rotterdam MF7 40 08:35 09:45 uit -   info
M3F2 4429 MHV Forcial MIX F2 10:15 10:45 Veld 2  info
gefloten door ouders
M6E3 3235 HV Victoria ME7 08:45 09:15 Veld 2  info
gefloten door ouders
M6E4 3909 R.G.H.C. Tempo '34 ME6 35 08:25 09:30 uit -   info
M6E5 3525 HV Victoria ME10 08:45 09:15 Veld 2  info
graag zo vroeg mogelijk spelen
M6E6 3468 MHV Forcial ME3 25 09:05 10:00 uit -   info
M8E1 2479 Hockeyclub Barendrecht M8E1 10:15 10:45 Veld 2  info
gefloten door ouders
M8E2 2173 Hockey Club Rotterdam M8E4 40 08:50 10:00 uit -   info
MA1 6250 L.S.C. ALECTO MA3 55 12:50 14:15 uit -   info
MA2 6072 Hockeyclub Barendrecht MA5 35 14:55 16:00 uit -   info
MB1 7204 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB2 12:30 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Sjoerd van der Wal en Patrick Ras (A)
MB2 7016 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB3 09:00 09:30 Veld 1  info
Fluiten: Valerie Veldkamp (DJ1) en Lianne Engel (DJ1)
MB3 7466 D.H.C. Hudito MB5 45 13:00 14:15 uit -   info
MB4 7177 Wateringse veld MB5 13:30 14:00 Veld 2  info
Fluiten: Lotte van Halderen (DA) en Mika Philipse (JA1)
MB5 7184 Craeyenhout MB5 15:15 15:45 Veld 2  info
Fluiten: Liz van den Wollenberg (D01) en Rachel van den Bosch (D01)
gefloten door D1
MC1 10018 Klein Zwitserland MC3 10:45 11:15 Veld 1  info
Fluiten: Bob Brouwer en Stephan Brosky
MC2 9754 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC4 11:45 12:15 Veld 2  info
Fluiten: Mike van Noordennen en Danique Sips (MB5)
MC3 9991 R.H.V. Leonidas MC6 45 12:30 13:45 uit -   info
  let op! tijd gewijzigd!  
MD1 11260 R.H.V. Leonidas MD4 45 12:45 14:00 uit -   info
MD2 11230 R.G.H.C. Tempo '34 MD2 35 10:40 11:45 uit -   info
MD3 11701 R.H.V. Leonidas MD5 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Peter Maasland en Marieke van Loon (MB4)
MD4 11452 Hockey Club Rotterdam MD15 13:15 13:45 Veld 3  info
Fluiten: Iris Bravenboer (MB5) en Marlies Dirks (MB5)
J3F1 1259 H.C. Derby JF1 40 07:50 09:00 uit -   info
J8E1 371 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh J8E1 08:45 09:15 Veld 2  info
gefloten door ouders
JA1 5087 HC Alphen JA2 16:00 16:30 Veld 1  info
Fluiten: Arie Vuijk (HA) en Can Bulman
JB1 6656 Dordrechtse Mixed Hockey Club JB1 45 12:15 13:30 uit -   info
JB2 6652 HC Feijenoord JB1 11:30 12:00 Veld 3  info
gefloten door H1
JC1 8448 D.H.C. Hudito JC3 14:15 14:45 Veld 1  info
Fluiten: Marius Putting en Lucas van der Plas (JA1)
JD1 10429 HC De Hoeksche Waard JD1 40 08:35 09:45 uit -   info


Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
9-10 
Bestuursoverleg
23-10 
bestuursoverleg
6-11 
bestuursoverleg
9-11 
E/F bingo/disco avon
20-11 
Bestuursoverleg
27-11 
RESERVERING ALV
4-12 
Bestuursoverleg
Volledige agenda