Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 dec G.H.C. RAPID MO18-2
12:45 13:30 thuis Veld 1
11 mrt H.C. Derby MO18-2
40
uit route
18 mrt Hockey Club Rotterdam MO18-3
thuis
25 mrt HV Spijkenisse MO18-1
30
uit route
1 apr Hockeyclub Barendrecht MO18-2
thuis
15 apr M.H.C. Krimpen MO18-1
thuis
22 apr HV Victoria MO18-3
thuis
13 mei G.H.C. RAPID MO18-2
55
uit route
20 mei H.C. Derby MO18-2
thuis
3 jun Hockey Club Rotterdam MO18-3
40
uit route
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MO18-1 5 13 4 1 0 18 8 0
2 Spijkenisse MO18-1 5 12 4 0 1 22 9 0
3 Barendrecht MO18-2 5 10 3 1 1 18 6 0
4 Rotterdam MO18-3 5 8 2 2 1 7 10 0
5 Krimpen MO18-1 5 4 1 1 3 7 13 0
6 Derby MO18-2 5 4 1 1 3 5 11 0
7 Victoria MO18-3 5 3 1 0 4 3 13 0
8 Rapid MO18-2 5 2 0 2 3 6 16 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Voorne MO18-1 Spijkenisse MO18-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid MO18-2 Victoria MO18-3 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO18-3 Barendrecht MO18-2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby MO18-2 Krimpen MO18-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Spijkenisse MO18-1 Rapid MO18-2 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen MO18-1 Rotterdam MO18-3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria MO18-3 Derby MO18-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO18-2 Voorne MO18-1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 16 NOVEMBER 2022
.. Krimpen MO18-1 Voorne MO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Barendrecht MO18-2 Spijkenisse MO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Derby MO18-2 Rapid MO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO18-3 Victoria MO18-3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Spijkenisse MO18-1 Derby MO18-2 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rapid MO18-2 Rotterdam MO18-3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria MO18-3 Voorne MO18-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Krimpen MO18-1 Barendrecht MO18-2 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Barendrecht MO18-2 Victoria MO18-3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne MO18-1 Rapid MO18-2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam MO18-3 Derby MO18-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen MO18-1 Spijkenisse MO18-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Rapid MO18-2 Barendrecht MO18-2 0:00 Sportpark Molenvliet
  Derby MO18-2 Voorne MO18-1 0:00 Sportpark Bakestein
  Victoria MO18-3 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam MO18-3 Spijkenisse MO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Spijkenisse MO18-1 Victoria MO18-3 0:00 Sportpark Groenewoud
  Barendrecht MO18-2 Derby MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Krimpen MO18-1 Rapid MO18-2 0:00 Sportpark Driekamp
  Voorne MO18-1 Rotterdam MO18-3 0:00 Sportpark Boerseweg
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Krimpen MO18-1 Derby MO18-2 0:00 Sportpark Driekamp
  Victoria MO18-3 Rapid MO18-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Spijkenisse MO18-1 Voorne MO18-1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Barendrecht MO18-2 Rotterdam MO18-3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Derby MO18-2 Victoria MO18-3 0:00 Sportpark Bakestein
  Rotterdam MO18-3 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rapid MO18-2 Spijkenisse MO18-1 0:00 Sportpark Molenvliet
  Voorne MO18-1 Barendrecht MO18-2 0:00 Sportpark Boerseweg
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Spijkenisse MO18-1 Barendrecht MO18-2 0:00 Sportpark Groenewoud
  Victoria MO18-3 Rotterdam MO18-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rapid MO18-2 Derby MO18-2 0:00 Sportpark Molenvliet
  Voorne MO18-1 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark Boerseweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Voorne MO18-1 Victoria MO18-3 0:00 Sportpark Boerseweg
  Rotterdam MO18-3 Rapid MO18-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Barendrecht MO18-2 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Derby MO18-2 Spijkenisse MO18-1 0:00 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Spijkenisse MO18-1 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Victoria MO18-3 Barendrecht MO18-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rapid MO18-2 Voorne MO18-1 0:00 Sportpark Molenvliet
  Derby MO18-2 Rotterdam MO18-3 0:00 Sportpark Bakestein
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Spijkenisse MO18-1 Rotterdam MO18-3 0:00 Sportpark Groenewoud
  Barendrecht MO18-2 Rapid MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Krimpen MO18-1 Victoria MO18-3 0:00 Sportpark Driekamp
  Voorne MO18-1 Derby MO18-2 0:00 Sportpark Boerseweg
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Victoria MO18-3 Spijkenisse MO18-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam MO18-3 Voorne MO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rapid MO18-2 Krimpen MO18-1 0:00 Sportpark Molenvliet
  Derby MO18-2 Barendrecht MO18-2 0:00 Sportpark Bakestein

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding