Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michael van der Kaaij
Manager Karen Veldkamp
Trainer Peter Engel
Trainer Michael van der Kaaij
Coach Peter Engel

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 3122 R.H.V. Leonidas D25
thuis
14 mrt 3200 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2
45
uit route
21 mrt 3270 Leidse Hockey Club Roomburg D11
thuis
28 mrt 3331 R.H.V. Leonidas D27
45
uit route
11 apr 3419 Dordrechtse Mixed Hockey Club D3
thuis
18 apr 3467 HV Spijkenisse D4
30
uit route
25 apr 3566 HV Victoria D13
thuis
16 mei 3608 Hockey Club Rotterdam D7
40
uit route
30 mei 3714 R.G.H.C. Tempo '34 D2
thuis
6 jun 3789 HC Schiedam D11
thuis
13 jun 3861 HCGO D1
25
13:20 14:30 uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo '34 D2 6 18 6 0 0 20 2 0
2 Dordrecht D3 6 14 4 2 0 13 6 0
3 Souburgh D2 6 13 4 1 1 26 15 0
4 Goeree Overflakkee D1 5 12 4 0 1 19 11 0
5 Leonidas D27 6 10 3 1 2 30 15 0
6 Roomburg D11 6 7 1 4 1 14 15 0
7 Leonidas D25 6 6 2 0 4 10 11 0
8 Voorne D2 6 5 1 2 3 14 19 0
9 Schiedam D11 6 5 1 2 3 11 18 0
10 Rotterdam D7 6 4 1 1 4 9 23 0
11 Victoria D13 6 2 0 2 4 3 9 0
12 Spijkenisse D4 5 1 0 1 4 2 27 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht D3Roomburg D11Rotterdam D7Souburgh D2-OVoorne D2-OTempo '34 D2-OVictoria D13Leonidas D25Spijkenisse D4Leonidas D27Goeree Overflakkee D1Schiedam D11
Dordrecht D3   3-3 2-0 1-1
Roomburg D11   3-3 0-0 3-2
Rotterdam D7 1-3   3-3 0-3
Souburgh D2-O   6-0 4-3 5-1
Voorne D2-O 2-5   4-1 3-3
Tempo '34 D2-O 2-0   7-0 2-0
Victoria D13 0-1 1-2   1-2
Leonidas D25 1-3 5-2 0-1  
Spijkenisse D4 1-1   0-9
Leonidas D27 7-0 6-3 2-5  
Goeree Overflakkee D1 6-3 1-0 4-3  
Schiedam D11 5-5 3-0 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Leonidas D25 Voorne D2-O 5-2 Definitief
.. Schiedam D11 Roomburg D11 5-5 Definitief
.. Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 4-3 Definitief
.. Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3 Definitief
.. Spijkenisse D4 Victoria D13 1-1 Definitief
.. Leonidas D27 Tempo '34 D2-O 2-5 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Voorne D2-O Souburgh D2-O 2-5 Definitief
.. Roomburg D11 Leonidas D25 3-2 Definitief
.. Victoria D13 Rotterdam D7 1-2 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 7-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 4-3 Definitief
.. Dordrecht D3 Schiedam D11 1-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Roomburg D11 Voorne D2-O 3-3 Definitief
.. Leonidas D27 Souburgh D2-O 6-3 Definitief
.. Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O 0-3 Definitief
.. Schiedam D11 Victoria D13 3-0 Definitief
.. Leonidas D25 Dordrecht D3 1-3 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 6-3 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Schiedam D11 2-0 Definitief
.. Victoria D13 Leonidas D25 1-2 Definitief
.. Dordrecht D3 Roomburg D11 3-3 Definitief
.. Voorne D2-O Leonidas D27 3-3 Definitief
.. Souburgh D2-O Spijkenisse D4 6-0 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Roomburg D11 Victoria D13 0-0 Definitief
.. Dordrecht D3 Voorne D2-O 2-0 Definitief
.. Spijkenisse D4 Leonidas D27 0-9 Definitief
.. Rotterdam D7 Souburgh D2-O 3-3 Definitief
.. Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 1-5 Definitief
.. Leonidas D25 Tempo '34 D2-O 0-1 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Voorne D2-O Spijkenisse D4 4-1 Definitief
.. Victoria D13 Dordrecht D3 0-1 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Roomburg D11 2-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Leonidas D25 1-0 Definitief
.. Souburgh D2-O Schiedam D11 5-1 Definitief
.. Leonidas D27 Rotterdam D7 7-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 7 MAART 2021
  Dordrecht D3 Rotterdam D7 Schenkeldijk
  Goeree Overflakkee D1 Souburgh D2-O 12:30 Terrein van de Pallandpolder
  Roomburg D11 Schiedam D11 Sportpark Roomburg
  Tempo '34 D2-O Leonidas D27 Zuidelijk Randpark
  Victoria D13 Spijkenisse D4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Voorne D2-O Leonidas D25 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 14 MAART 2021
  Leonidas D25 Roomburg D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D27 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D7 Victoria D13 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D11 Dordrecht D3 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh D2-O Voorne D2-O Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 21 MAART 2021
  Dordrecht D3 Leonidas D25 Schenkeldijk
  Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 14:30 Terrein van de Pallandpolder
  Souburgh D2-O Leonidas D27 Sportp. 'Souburgh'
  Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 Zuidelijk Randpark
  Victoria D13 Schiedam D11 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Voorne D2-O Roomburg D11 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 28 MAART 2021
  Leonidas D25 Victoria D13 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D27 Voorne D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D11 Dordrecht D3 Sportpark Roomburg
  Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D11 Tempo '34 D2-O Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D4 Souburgh D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Goeree Overflakkee D1 Schiedam D11 12:30 Terrein van de Pallandpolder
  Leonidas D27 Spijkenisse D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh D2-O Rotterdam D7 Sportp. 'Souburgh'
  Tempo '34 D2-O Leonidas D25 Zuidelijk Randpark
  Victoria D13 Roomburg D11 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Voorne D2-O Dordrecht D3 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Dordrecht D3 Victoria D13 Schenkeldijk
  Leonidas D25 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D11 Tempo '34 D2-O Sportpark Roomburg
  Rotterdam D7 Leonidas D27 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D11 Souburgh D2-O Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D4 Voorne D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Goeree Overflakkee D1 Roomburg D11 14:30 Terrein van de Pallandpolder
  Leonidas D27 Schiedam D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh D2-O Leonidas D25 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse D4 Rotterdam D7 Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Dordrecht D3 Zuidelijk Randpark
  Voorne D2-O Victoria D13 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 16 MEI 2021
  Dordrecht D3 Goeree Overflakkee D1 Schenkeldijk
  Leonidas D25 Leonidas D27 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D11 Souburgh D2-O Sportpark Roomburg
  Rotterdam D7 Voorne D2-O Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D11 Spijkenisse D4 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D13 Tempo '34 D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 30 MEI 2021
  Goeree Overflakkee D1 Victoria D13 12:30 Terrein van de Pallandpolder
  Leonidas D27 Roomburg D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D7 Schiedam D11 Sportpark Hazelaarweg
  Souburgh D2-O Dordrecht D3 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse D4 Leonidas D25 Sportpark Groenewoud
  Voorne D2-O Tempo '34 D2-O Sportp. Boerseweg
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Dordrecht D3 Leonidas D27 Schenkeldijk
  Leonidas D25 Rotterdam D7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D11 Spijkenisse D4 Sportpark Roomburg
  Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 Zuidelijk Randpark
  Victoria D13 Souburgh D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Voorne D2-O Schiedam D11 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Goeree Overflakkee D1 Voorne D2-O 14:30 Terrein van de Pallandpolder
  Leonidas D27 Victoria D13 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D7 Roomburg D11 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D11 Leonidas D25 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh D2-O Tempo '34 D2-O Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse D4 Dordrecht D3 Sportpark Groenewoud

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen
 
Mijn Team
Agenda
Er zijn geen agenda punten de komende dagen
Volledige agenda