Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Gilbert Barrios
Trainer Dyon van den Berg
Trainer Petra Ras
Manager Petra Ras

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht MA3 12 31 10 1 1 48 10 0
2 Voorne MA2 12 28 9 1 2 43 15 0
3 Leonidas MA7 12 25 8 1 3 40 19 0
4 Pollux MA2 12 16 5 1 6 27 32 0
5 Barendrecht MA4 12 16 5 1 6 22 33 0
6 IJssel MA3 12 3 0 3 9 14 45 0
7 Schiedam MA5 12 2 0 2 10 11 51 0

Uitslagenmatrix
  Voorne MA2Dordrecht MA3Pollux MA2Barendrecht MA4IJssel MA3Leonidas MA7Schiedam MA5
Voorne MA2   0-2 5-1 5-0 4-2 4-2 2-1
Dordrecht MA3 2-2   5-1 7-1 6-0 3-0 8-0
Pollux MA2 1-4 1-5   3-2 5-1 2-3 3-1
Barendrecht MA4 2-1 1-3 4-2   3-2 0-3 3-0
IJssel MA3 1-7 1-2 1-3 1-1   1-3 3-3
Leonidas MA7 1-5 3-1 0-0 5-0 7-0   6-2
Schiedam MA5 0-4 0-4 1-5 1-5 1-1 1-7  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Pollux MA2 Leonidas MA7 2-3 Definitief
.. Schiedam MA5 IJssel MA3 1-1 Definitief
.. Pollux MA2 Barendrecht MA4 3-2 Definitief
.. Leonidas MA7 Barendrecht MA4 5-0 Definitief
.. Voorne MA2 Schiedam MA5 2-1 Definitief
.. Voorne MA2 IJssel MA3 4-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Dordrecht MA3 IJssel MA3 6-0 Definitief
.. Leonidas MA7 IJssel MA3 7-0 Definitief
.. Voorne MA2 Pollux MA2 5-1 Definitief
.. Barendrecht MA4 Voorne MA2 2-1 Definitief
.. Barendrecht MA4 Pollux MA2 4-2 Definitief
.. Leonidas MA7 Dordrecht MA3 3-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Barendrecht MA4 IJssel MA3 3-2 Definitief
.. IJssel MA3 Leonidas MA7 1-3 Definitief
.. Barendrecht MA4 Leonidas MA7 0-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Dordrecht MA3 Pollux MA2 5-1 Definitief
.. Schiedam MA5 Dordrecht MA3 0-4 Definitief
.. Schiedam MA5 Pollux MA2 1-5 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Schiedam MA5 Voorne MA2 0-4 Definitief
.. Schiedam MA5 Leonidas MA7 1-7 Definitief
.. IJssel MA3 Pollux MA2 1-3 Definitief
.. Pollux MA2 Dordrecht MA3 1-5 Definitief
.. Leonidas MA7 Voorne MA2 1-5 Definitief
.. IJssel MA3 Dordrecht MA3 1-2 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. IJssel MA3 Schiedam MA5 3-3 Definitief
.. Dordrecht MA3 Leonidas MA7 3-0 Definitief
.. Voorne MA2 Leonidas MA7 4-2 Definitief
.. IJssel MA3 Barendrecht MA4 1-1 Definitief
.. Barendrecht MA4 Schiedam MA5 3-0 Definitief
.. Dordrecht MA3 Voorne MA2 2-2 Definitief
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
.. Voorne MA2 Dordrecht MA3 0-2 Definitief
.. Leonidas MA7 Schiedam MA5 6-2 Definitief
.. Pollux MA2 Schiedam MA5 3-1 Definitief
.. Leonidas MA7 Pollux MA2 0-0 Definitief
.. Voorne MA2 Barendrecht MA4 5-0 Definitief
.. Dordrecht MA3 Barendrecht MA4 7-1 Definitief
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
.. Pollux MA2 Voorne MA2 1-4 Definitief
.. IJssel MA3 Voorne MA2 1-7 Definitief
.. Pollux MA2 IJssel MA3 5-1 Definitief
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
.. Schiedam MA5 Barendrecht MA4 1-5 Definitief
.. Barendrecht MA4 Dordrecht MA3 1-3 Definitief
.. Dordrecht MA3 Schiedam MA5 8-0 Definitief


Inschrijfknop
Afgelastingen
De F-school training start weer op 7 maart om 9:00 uur
 
Mijn Team
Agenda
6-3 
Apres Ski feest
9-3 
HTT overleg
10-3 
Bestuursoverleg
15-3 
Kampioenen Parade
3-4 
Let's play & sing
7-4 
Bestuursoverleg
9-5 
Jongste Jeugd Slot D
Volledige agenda