Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Evelien Luitwieler
Coach Daniël Kauffman
Coach Michel de Koster
Manager Monique Kauffman
Trainer Devon Brökling
Trainer Damien de Koster

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht JB1 12 36 12 0 0 62 10 0
2 Rotterdam JB3 12 24 8 0 4 48 32 0
3 Feijenoord JB1 12 24 8 0 4 32 32 0
4 Voorne JB1 12 21 7 0 5 39 25 0
5 Rijswijk JB2 12 13 4 1 7 33 39 0
6 Tempo '34 JB1 12 6 2 0 10 30 58 0
7 Westland JB2 12 1 0 1 11 12 60 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam JB3Rijswijk JB2Voorne JB1Tempo '34 JB1Barendrecht JB1Westland JB2Feijenoord JB1
Rotterdam JB3   6-2 1-2 6-5 1-5 7-1 1-3
Rijswijk JB2 2-4   3-1 6-2 1-3 2-2 1-4
Voorne JB1 3-4 4-1   5-2 2-7 4-0 7-3
Tempo '34 JB1 3-4 3-5 1-5   0-6 7-2 2-3
Barendrecht JB1 5-2 6-3 1-0 8-0   9-0 2-1
Westland JB2 0-9 1-5 0-5 2-3 0-3   3-4
Feijenoord JB1 1-3 3-2 2-1 6-2 0-7 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Feijenoord JB1 Barendrecht JB1 0-7 Definitief
.. Rijswijk JB2 Rotterdam JB3 2-4 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Barendrecht JB1 0-6 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Feijenoord JB1 2-3 Definitief
.. Westland JB2 Rijswijk JB2 1-5 Definitief
.. Westland JB2 Rotterdam JB3 0-9 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Voorne JB1 Barendrecht JB1 2-7 Definitief
.. Feijenoord JB1 Rotterdam JB3 1-3 Definitief
.. Feijenoord JB1 Westland JB2 2-1 Definitief
.. Rotterdam JB3 Westland JB2 7-1 Definitief
.. Voorne JB1 Rijswijk JB2 4-1 Definitief
.. Barendrecht JB1 Rijswijk JB2 6-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Rotterdam JB3 Barendrecht JB1 1-5 Definitief
.. Westland JB2 Voorne JB1 0-5 Definitief
.. Voorne JB1 Tempo '34 JB1 5-2 Definitief
.. Rotterdam JB3 Feijenoord JB1 1-3 Definitief
.. Barendrecht JB1 Feijenoord JB1 2-1 Definitief
.. Westland JB2 Tempo '34 JB1 2-3 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Rotterdam JB3 Rijswijk JB2 6-2 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Rijswijk JB2 3-5 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Rotterdam JB3 3-4 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Barendrecht JB1 Tempo '34 JB1 8-0 Definitief
.. Rijswijk JB2 Voorne JB1 3-1 Definitief
.. Barendrecht JB1 Westland JB2 9-0 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Westland JB2 7-2 Definitief
.. Rijswijk JB2 Feijenoord JB1 1-4 Definitief
.. Feijenoord JB1 Voorne JB1 2-1 Definitief
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
.. Barendrecht JB1 Voorne JB1 1-0 Definitief
.. Feijenoord JB1 Rijswijk JB2 3-2 Definitief
.. Rijswijk JB2 Tempo '34 JB1 6-2 Definitief
.. Barendrecht JB1 Rotterdam JB3 5-2 Definitief
.. Feijenoord JB1 Tempo '34 JB1 6-2 Definitief
.. Rotterdam JB3 Voorne JB1 1-2 Definitief
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
.. Rijswijk JB2 Westland JB2 2-2 Definitief
.. Westland JB2 Barendrecht JB1 0-3 Definitief
.. Rotterdam JB3 Tempo '34 JB1 6-5 Definitief
.. Tempo '34 JB1 Voorne JB1 1-5 Definitief
.. Voorne JB1 Rotterdam JB3 3-4 Definitief
.. Rijswijk JB2 Barendrecht JB1 1-3 Definitief
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
.. Westland JB2 Feijenoord JB1 3-4 Definitief
.. Voorne JB1 Westland JB2 4-0 Definitief
.. Voorne JB1 Feijenoord JB1 7-3 Definitief


Inschrijfknop
Afgelastingen
De F-school training start weer op 7 maart om 9:00 uur
 
Mijn Team
Agenda
6-3 
Apres Ski feest
9-3 
HTT overleg
10-3 
Bestuursoverleg
15-3 
Kampioenen Parade
3-4 
Let's play & sing
7-4 
Bestuursoverleg
9-5 
Jongste Jeugd Slot D
Volledige agenda