Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Stijn Verburg
Manager Martijn Huurman

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MHV Evergreen H30-1
40
uit route
19 mrt Hockey Club Rotterdam H30-5
thuis
26 mrt Schoonhovense MHC H30-1
70
uit route
2 apr HC Nieuwkoop H30-1
thuis
16 apr L.S.C. ALECTO H30-2
55
uit route
23 apr Klein Zwitserland H30-7
thuis
14 mei Hockeyclub Barendrecht H30-1
35
uit route
21 mei MHV Evergreen H30-1
thuis
4 jun Hockey Club Rotterdam H30-5
40
uit route
11 jun Schoonhovense MHC H30-1
thuis
18 jun HC Nieuwkoop H30-1
75
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H30-1 9 24 8 0 1 53 14 0
2 Nieuwkoop H30-1 8 21 7 0 1 47 7 0
3 Voorne H30-1 9 19 6 1 2 34 35 0
4 Schoonhoven H30-1 8 13 4 1 3 36 29 0
5 Klein Zwitserland H30-7 8 6 2 0 6 10 37 0
6 Rotterdam H30-5 7 1 0 1 6 8 36 0
7 Alecto H30-2 9 1 0 1 8 7 37 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Klein Zwitserland H30-7 Schoonhoven H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H30-1 Rotterdam H30-5 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H30-2 Voorne H30-1 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Voorne H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwkoop H30-1 Alecto H30-2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven H30-1 Barendrecht H30-1 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Klein Zwitserland H30-7 Alecto H30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H30-1 Voorne H30-1 (10-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-5 Nieuwkoop H30-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Nieuwkoop H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven H30-1 Rotterdam H30-5 (11-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H30-2 Barendrecht H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rotterdam H30-5 Voorne H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (11-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven H30-1 Nieuwkoop H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Voorne H30-1 Schoonhoven H30-1 (5-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H30-1 Nieuwkoop H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H30-2 Rotterdam H30-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Schoonhoven H30-1 Alecto H30-2 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwkoop H30-1 Voorne H30-1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam H30-5 Barendrecht H30-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne H30-1 Alecto H30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Barendrecht H30-1 Schoonhoven H30-1 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H30-2 Nieuwkoop H30-1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-7 Voorne H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Nieuwkoop H30-1 Rotterdam H30-5 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H30-1 Barendrecht H30-1 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H30-2 Klein Zwitserland H30-7 (0-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Klein Zwitserland H30-7 Nieuwkoop H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Barendrecht H30-1 Alecto H30-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Evergreen H30-1 Voorne H30-1 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Rotterdam H30-5 Schoonhoven H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Klein Zwitserland H30-7 Barendrecht H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Alecto H30-2 Evergreen H30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Voorne H30-1 Rotterdam H30-5 0:00 Sportpark Boerseweg
  Nieuwkoop H30-1 Schoonhoven H30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Evergreen H30-1 Klein Zwitserland H30-7 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Schoonhoven H30-1 Voorne H30-1 0:00 Schoonhoven-Oost
  Rotterdam H30-5 Alecto H30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Nieuwkoop H30-1 Barendrecht H30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Klein Zwitserland H30-7 Rotterdam H30-5 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Alecto H30-2 Schoonhoven H30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Voorne H30-1 Nieuwkoop H30-1 0:00 Sportpark Boerseweg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Evergreen H30-1 Nieuwkoop H30-1 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Barendrecht H30-1 Rotterdam H30-5 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Klein Zwitserland H30-7 Schoonhoven H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Alecto H30-2 Voorne H30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Voorne H30-1 Klein Zwitserland H30-7 0:00 Sportpark Boerseweg
  Schoonhoven H30-1 Barendrecht H30-1 0:00 Schoonhoven-Oost
  Nieuwkoop H30-1 Alecto H30-2 0:00 Sportpark 'De Dulen'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Barendrecht H30-1 Voorne H30-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Klein Zwitserland H30-7 Alecto H30-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H30-5 Nieuwkoop H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Alecto H30-2 Barendrecht H30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Voorne H30-1 Evergreen H30-1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Schoonhoven H30-1 Rotterdam H30-5 0:00 Schoonhoven-Oost
  Nieuwkoop H30-1 Klein Zwitserland H30-7 0:00 Sportpark 'De Dulen'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Evergreen H30-1 Alecto H30-2 0:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Barendrecht H30-1 Klein Zwitserland H30-7 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schoonhoven H30-1 Nieuwkoop H30-1 0:00 Schoonhoven-Oost
  Rotterdam H30-5 Voorne H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Barendrecht H30-1 Nieuwkoop H30-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Klein Zwitserland H30-7 Evergreen H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Alecto H30-2 Rotterdam H30-5 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Voorne H30-1 Schoonhoven H30-1 0:00 Sportpark Boerseweg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Schoonhoven H30-1 Alecto H30-2 0:00 Schoonhoven-Oost
  Rotterdam H30-5 Klein Zwitserland H30-7 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Nieuwkoop H30-1 Voorne H30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding