Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stan Levels
Coach Caroline van Nieuwenhuijze
Trainer Stan Levels

Nog 22 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 sep HC Pijnacker H1
45
uit route
18 sep Dordrechtse Mixed Hockey Club H1
thuis
25 sep Groen-Geel H1
55
uit route
2 okt Hockeyclub Barendrecht H1
thuis
9 okt MHC DES H1
75
uit route
16 okt MHC De Warande H1
thuis
30 okt HDS H1
thuis
6 nov HV Westland H1
45
uit route
13 nov HC De Hoeksche Waard H1
thuis
20 nov Noordwijk H1
75
uit route
27 nov VMHC Pollux H1
thuis
12 mrt HC Pijnacker H1
thuis
19 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club H1
45
uit route
26 mrt Groen-Geel H1
thuis
2 apr Hockeyclub Barendrecht H1
35
uit route
16 apr MHC DES H1
thuis
23 apr MHC De Warande H1
70
uit route
14 mei HDS H1
55
uit route
21 mei HV Westland H1
thuis
4 jun HC De Hoeksche Waard H1
40
uit route
11 jun Noordwijk H1
thuis
18 jun VMHC Pollux H1
30
uit route
11 thuiswedstrijden en 11 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen-Geel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoeksche Waard H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Noordwijk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pijnacker H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pollux H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Voorne H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Warande H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Westland H1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
  Barendrecht H1 HDS H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 DES H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Warande H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Westland H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Hoeksche Waard H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
  Hoeksche Waard H1 Pollux H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Barendrecht H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
  HDS H1 Noordwijk H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
  Barendrecht H1 Warande H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Voorne H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Westland H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  DES H1 HDS H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Noordwijk H1 Pijnacker H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Dordrecht H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 DES H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  HDS H1 Pollux H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Barendrecht H1 Westland H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Noordwijk H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Warande H1 HDS H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Voorne H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Pollux H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Groen-Geel H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Barendrecht H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 DES H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Warande H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  HDS H1 Pijnacker H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Barendrecht H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Pollux H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Pijnacker H1 0:00 Schenkeldijk
  Voorne H1 HDS H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Westland H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Pijnacker H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 DES H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Warande H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HDS H1 Dordrecht H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Barendrecht H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Dordrecht H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Westland H1 HDS H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Pollux H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Groen-Geel H1 HDS H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Barendrecht H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 DES H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Warande H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Voorne H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Westland H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Barendrecht H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Pollux H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Dordrecht H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
  HDS H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 12 MAART 2023
  Hoeksche Waard H1 Noordwijk H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
  HDS H1 Barendrecht H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Barendrecht H1 DES H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Warande H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Voorne H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Westland H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 HDS H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 26 MAART 2023
  Noordwijk H1 Pollux H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Pijnacker H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  HDS H1 DES H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Barendrecht H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Westland H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 HDS H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  DES H1 Warande H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Pollux H1 Pijnacker H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Dordrecht H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Groen-Geel H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 DES H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  HDS H1 Warande H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Barendrecht H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Noordwijk H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 Pollux H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 HDS H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Warande H1 Voorne H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Westland H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Pijnacker H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Groen-Geel H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Barendrecht H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 DES H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Westland H1 Warande H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  HDS H1 Voorne H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Barendrecht H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H1 Pijnacker H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 HDS H1 0:00 Schenkeldijk
  Voorne H1 Westland H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Noordwijk H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Dordrecht H1 Groen-Geel H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Barendrecht H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 DES H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Warande H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 Voorne H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  HDS H1 Westland H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Barendrecht H1 Dordrecht H1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland H1 Hoeksche Waard H1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Voorne H1 Noordwijk H1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Warande H1 Pollux H1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DES H1 Pijnacker H1 0:00 Sportp. 'Eikendijk'
  HDS H1 Groen-Geel H1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Groen-Geel H1 Barendrecht H1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Dordrecht H1 DES H1 0:00 Schenkeldijk
  Pijnacker H1 Warande H1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Pollux H1 Voorne H1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  Noordwijk H1 Westland H1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Hoeksche Waard H1 HDS H1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
7-9 
Bijeenkomst teammana
Volledige agenda
Bestel clubkleding