Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Sjoerd van der Wal
Manager Valerie Veldkamp
Trainer Michael van der Kaaij
Coach Michael van der Kaaij
Trainer Sjoerd van der Wal

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Capelle D2
thuis
19 mrt R.H.V. Leonidas D24
45
uit route
2 apr HCGO D1
25
uit route
16 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2
thuis
23 apr HC Feijenoord D2
40
uit route
14 mei HV Spijkenisse D4
30
uit route
21 mei R.H.V. Leonidas D27
thuis
4 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2
45
uit route
11 jun HV Victoria D12
thuis
18 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D4
45
uit route
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D12 9 24 8 0 1 33 10 0
2 Souburgh D2-O 10 23 7 2 1 38 19 0
3 Tempo '34 D2 10 20 6 2 2 27 12 0
4 Voorne D2-O 10 19 5 4 1 28 13 0
5 Leonidas D27 9 14 4 2 3 27 22 0
6 Spijkenisse D4 10 12 3 3 4 19 21 0
7 Capelle D2-O 10 12 3 3 4 25 32 0
8 Dordrecht D3 10 11 3 2 5 24 29 0
9 Feijenoord D2-O 10 7 1 4 5 13 19 0
10 Goeree Overflakkee D1 10 5 1 2 7 19 46 0
11 Leonidas D24 10 2 0 2 8 15 45 0


Uitslagen
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
.. Victoria D12 Souburgh D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D24 Feijenoord D2-O (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2-O Voorne D2-O (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Leonidas D27 (5-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D27 Capelle D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Dordrecht D3 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Goeree Overflakkee D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Leonidas D24 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Goeree Overflakkee D1 Feijenoord D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Spijkenisse D4 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Leonidas D27 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2-O Souburgh D2-O (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Victoria D12 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Victoria D12 Capelle D2-O (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D2-O Tempo '34 D2 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Dordrecht D3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Leonidas D24 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Voorne D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D2-O Spijkenisse D4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Victoria D12 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2-O Dordrecht D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Spijkenisse D4 Capelle D2-O (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Feijenoord D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Leonidas D24 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D27 Tempo '34 D2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Spijkenisse D4 Victoria D12 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Goeree Overflakkee D1 Victoria D12 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Capelle D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Souburgh D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Spijkenisse D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D2-O Leonidas D27 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Victoria D12 Tempo '34 D2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Feijenoord D2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Leonidas D24 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Goeree Overflakkee D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D27 Voorne D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D27 Spijkenisse D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Souburgh D2-O (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D2-O Victoria D12 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Dordrecht D3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goeree Overflakkee D1 Capelle D2-O (3-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D24 Goeree Overflakkee D1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Leonidas D27 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Feijenoord D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D12 Voorne D2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Feijenoord D2-O Capelle D2-O (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D2 Leonidas D24 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D2-O Dordrecht D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Souburgh D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Capelle D2-O Tempo '34 D2 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
  Leonidas D27 Victoria D12 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 12 MAART 2023
  Souburgh D2-O Victoria D12 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Leonidas D27 Dordrecht D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voorne D2-O Capelle D2-O 0:00 Sportpark Boerseweg
  Feijenoord D2-O Leonidas D24 0:00 Sportcomplex Olympia
  Spijkenisse D4 Goeree Overflakkee D1 0:00 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 19 MAART 2023
  Goeree Overflakkee D1 Tempo '34 D2 0:00 Terrein van de Pallandtpolder
  Leonidas D24 Voorne D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Capelle D2-O Leonidas D27 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Dordrecht D3 Souburgh D2-O 0:00 Schenkeldijk
  Victoria D12 Spijkenisse D4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Victoria D12 Dordrecht D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Souburgh D2-O Capelle D2-O 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Leonidas D27 Leonidas D24 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  Spijkenisse D4 Tempo '34 D2 0:00 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Goeree Overflakkee D1 Voorne D2-O 0:00 Terrein van de Pallandtpolder
  Leonidas D24 Souburgh D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Capelle D2-O Victoria D12 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Dordrecht D3 Spijkenisse D4 0:00 Schenkeldijk
  Tempo '34 D2 Feijenoord D2-O 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Dordrecht D3 Capelle D2-O 0:00 Schenkeldijk
  Victoria D12 Leonidas D24 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D27 Goeree Overflakkee D1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voorne D2-O Tempo '34 D2 0:00 Sportpark Boerseweg
  Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O 0:00 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Goeree Overflakkee D1 Souburgh D2-O 0:00 Terrein van de Pallandtpolder
  Leonidas D24 Dordrecht D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Capelle D2-O Spijkenisse D4 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Feijenoord D2-O Voorne D2-O 0:00 Sportcomplex Olympia
  Tempo '34 D2 Leonidas D27 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 14 MEI 2023
  Capelle D2-O Leonidas D24 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Victoria D12 Goeree Overflakkee D1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Souburgh D2-O Tempo '34 D2 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Leonidas D27 Feijenoord D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Spijkenisse D4 Voorne D2-O 0:00 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 21 MEI 2023
  Goeree Overflakkee D1 Dordrecht D3 0:00 Terrein van de Pallandtpolder
  Leonidas D24 Spijkenisse D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voorne D2-O Leonidas D27 0:00 Sportpark Boerseweg
  Feijenoord D2-O Souburgh D2-O 0:00 Sportcomplex Olympia
  Tempo '34 D2 Victoria D12 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Capelle D2-O Goeree Overflakkee D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Dordrecht D3 Tempo '34 D2 0:00 Schenkeldijk
  Victoria D12 Feijenoord D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Souburgh D2-O Voorne D2-O 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Spijkenisse D4 Leonidas D27 0:00 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Goeree Overflakkee D1 Leonidas D24 0:00 Terrein van de Pallandtpolder
  Leonidas D27 Souburgh D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voorne D2-O Victoria D12 0:00 Sportpark Boerseweg
  Feijenoord D2-O Dordrecht D3 0:00 Sportcomplex Olympia
  Tempo '34 D2 Capelle D2-O 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Leonidas D24 Tempo '34 D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Capelle D2-O Feijenoord D2-O 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Dordrecht D3 Voorne D2-O 0:00 Schenkeldijk
  Victoria D12 Leonidas D27 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Souburgh D2-O Spijkenisse D4 0:00 Sportpark 'Souburgh'

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding