Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Melanie Reek
Manager Charissa van der Knaap
Manager Vivian Kleijwegt

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HV Victoria D30-3
thuis
19 mrt HC Schiedam D30-1
35
uit route
26 mrt L.S.C. ALECTO D30-2
thuis
2 apr HC De IJssel D30-1
50
uit route
16 apr Noordwijk D30-1
thuis
23 apr HC Nieuwkoop D30-1
75
uit route
14 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D30-3
55
uit route
21 mei HC Schiedam D30-2
thuis
4 jun Rijswijksche Hockey Club D30-1
45
uit route
11 jun Hockey Club Rotterdam D30-4
thuis
18 jun HV Victoria D30-2
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam D30-1 10 27 9 0 1 45 14 0
2 Victoria D30-3 11 27 9 0 2 46 18 0
3 Schiedam D30-2 11 27 9 0 2 34 14 0
4 IJssel D30-1 10 18 6 0 4 31 26 0
5 Noordwijk D30-1 11 18 6 0 5 18 16 0
6 Cartouche D30-3 10 17 5 2 3 15 15 0
7 Alecto D30-2 10 14 4 2 4 18 16 0
8 Nieuwkoop D30-1 11 10 3 1 7 20 31 0
9 Victoria D30-2 11 10 3 1 7 15 26 0
10 Rijswijk D30-1 11 10 3 1 7 15 29 0
11 Rotterdam D30-4 11 7 2 1 8 15 37 0
12 Voorne D30-1 11 2 0 2 9 7 37 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. IJssel D30-1 Cartouche D30-3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D30-2 Noordwijk D30-1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-1 Nieuwkoop D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Schiedam D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-4 Rijswijk D30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-3 Voorne D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Nieuwkoop D30-1 Alecto D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D30-1 IJssel D30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D30-1 Victoria D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Victoria D30-3 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 Schiedam D30-1 (2-9)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-3 Rotterdam D30-4 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Noordwijk D30-1 Cartouche D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-1 Schiedam D30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D30-2 Voorne D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Rotterdam D30-4 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-3 Rijswijk D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Cartouche D30-3 Victoria D30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 IJssel D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D30-1 Schiedam D30-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Alecto D30-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-4 Victoria D30-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. IJssel D30-1 Schiedam D30-2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-3 Victoria D30-2 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D30-2 Rijswijk D30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D30-1 Voorne D30-1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwkoop D30-1 Cartouche D30-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-1 Rotterdam D30-4 (9-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Cartouche D30-3 Victoria D30-3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 Nieuwkoop D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Schiedam D30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D30-1 IJssel D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Noordwijk D30-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-4 Alecto D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Nieuwkoop D30-1 Schiedam D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D30-2 Victoria D30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-1 Victoria D30-3 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 Cartouche D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D30-1 Rotterdam D30-4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
.. Noordwijk D30-1 Rijswijk D30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Schiedam D30-2 Voorne D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-4 Noordwijk D30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 IJssel D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D30-1 Nieuwkoop D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-3 Alecto D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-3 Schiedam D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Nieuwkoop D30-1 Rotterdam D30-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D30-1 Victoria D30-2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D30-2 Schiedam D30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 Rijswijk D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D30-1 Victoria D30-3 (1-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Cartouche D30-3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Victoria D30-3 Noordwijk D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Nieuwkoop D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-4 Voorne D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D30-1 Schiedam D30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Nieuwkoop D30-1 Victoria D30-3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D30-1 Alecto D30-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D30-1 Victoria D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D30-1 Schiedam D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Rotterdam D30-4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-3 Rijswijk D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
  Schiedam D30-1 IJssel D30-1 10:30 Sportpark HC Schiedam
  Alecto D30-2 Cartouche D30-3 11:00 Sportpark 'De Bloemerd'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Rijswijk D30-1 Rotterdam D30-4 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D30-2 Victoria D30-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D30-1 Victoria D30-3 0:00 Sportpark Boerseweg
  Nieuwkoop D30-1 Schiedam D30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
  Noordwijk D30-1 Alecto D30-2 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Cartouche D30-3 IJssel D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 19 MAART 2023
  IJssel D30-1 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Alecto D30-2 Nieuwkoop D30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Schiedam D30-1 Voorne D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30-3 Schiedam D30-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D30-2 Rijswijk D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D30-4 Cartouche D30-3 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Rotterdam D30-4 Victoria D30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk D30-1 Victoria D30-3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D30-2 Schiedam D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D30-1 Alecto D30-2 0:00 Sportpark Boerseweg
  Nieuwkoop D30-1 IJssel D30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
  Cartouche D30-3 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 2 APRIL 2023
  IJssel D30-1 Voorne D30-1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Alecto D30-2 Schiedam D30-2 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Schiedam D30-1 Rijswijk D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30-3 Rotterdam D30-4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D30-2 Cartouche D30-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Nieuwkoop D30-1 Noordwijk D30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Victoria D30-2 Victoria D30-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D30-4 Schiedam D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk D30-1 Alecto D30-2 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D30-2 IJssel D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D30-1 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Cartouche D30-3 Nieuwkoop D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 23 APRIL 2023
  IJssel D30-1 Rijswijk D30-1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Alecto D30-2 Rotterdam D30-4 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Schiedam D30-1 Victoria D30-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30-3 Cartouche D30-3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Nieuwkoop D30-1 Voorne D30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
  Noordwijk D30-1 Schiedam D30-2 0:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 14 MEI 2023
  Victoria D30-3 Schiedam D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D30-2 Alecto D30-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D30-4 IJssel D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk D30-1 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Schiedam D30-2 Nieuwkoop D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Cartouche D30-3 Voorne D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 21 MEI 2023
  IJssel D30-1 Victoria D30-2 0:00 Sportpark Dorrestein
  Alecto D30-2 Victoria D30-3 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Schiedam D30-1 Cartouche D30-3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D30-1 Schiedam D30-2 0:00 Sportpark Boerseweg
  Nieuwkoop D30-1 Rijswijk D30-1 0:00 Sportpark 'De Dulen'
  Noordwijk D30-1 Rotterdam D30-4 0:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Schiedam D30-1 Alecto D30-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30-3 IJssel D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D30-2 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D30-4 Nieuwkoop D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Rijswijk D30-1 Voorne D30-1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Cartouche D30-3 Schiedam D30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Noordwijk D30-1 Victoria D30-3 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Nieuwkoop D30-1 Victoria D30-2 0:00 Sportpark 'De Dulen'
  Voorne D30-1 Rotterdam D30-4 0:00 Sportpark Boerseweg
  Cartouche D30-3 Alecto D30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Schiedam D30-2 Rijswijk D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  IJssel D30-1 Schiedam D30-1 0:00 Sportpark Dorrestein
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Rijswijk D30-1 Cartouche D30-3 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Rotterdam D30-4 Schiedam D30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30-2 Voorne D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D30-3 Nieuwkoop D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Schiedam D30-1 Noordwijk D30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Alecto D30-2 IJssel D30-1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding