Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Daniël de Ruiter
Trainer Caroline van Nieuwenhuijze
Trainer Ivo Smit
Coach Daniël de Ruiter
Manager Sjaak Moerland

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Pijnacker D1
thuis
19 mrt HV Bleiswijk D1
50
uit route
26 mrt MHC Liberty D1
thuis
2 apr Hockey Club Wateringse Veld D1
55
uit route
16 apr Hockeyclub Prinsenbeek D1
thuis
23 apr MHC Woerden D1
50
uit route
14 mei HDS D1
55
uit route
21 mei HC Ypenburg D1
thuis
4 jun OMHC D1
55
uit route
11 jun H.C. Derby D1
thuis
18 jun HV Spijkenisse D1
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker D1 11 30 10 0 1 53 15 0
2 Derby D1 11 28 9 1 1 42 9 0
3 Liberty D1 11 28 9 1 1 38 13 0
4 Ommoord D1 11 20 6 2 3 21 14 0
5 Ypenburg D1 11 18 5 3 3 23 23 0
6 HDS D1 11 15 4 3 4 19 23 0
7 Spijkenisse D1 11 13 4 1 6 14 16 0
8 Woerden D1 11 11 3 2 6 24 38 0
9 Prinsenbeek D1 11 10 3 1 7 20 41 0
10 Voorne D1 11 8 2 2 7 12 26 0
11 Wateringse veld D1 11 4 0 4 7 13 28 0
12 Bleiswijk D1 11 2 0 2 9 14 47 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Wateringse veld D1 HDS D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Liberty D1 Prinsenbeek D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk D1 Woerden D1 (5-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D1 Voorne D1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D1 Ypenburg D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D1 Ommoord D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Ommoord D1 Spijkenisse D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 Pijnacker D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 Bleiswijk D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 Liberty D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 Wateringse veld D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS D1 Derby D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Wateringse veld D1 Woerden D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Liberty D1 Voorne D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk D1 Ypenburg D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D1 Ommoord D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D1 Derby D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 HDS D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Derby D1 Pijnacker D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D1 Bleiswijk D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 Liberty D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 Wateringse veld D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 Prinsenbeek D1 (9-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS D1 Spijkenisse D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Wateringse veld D1 Ypenburg D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Liberty D1 Ommoord D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk D1 Derby D1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D1 Spijkenisse D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 HDS D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 Voorne D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D1 Liberty D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D1 Wateringse veld D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 Prinsenbeek D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 Woerden D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDS D1 Pijnacker D1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Wateringse veld D1 Derby D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Liberty D1 Spijkenisse D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk D1 Pijnacker D1 (1-10)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 HDS D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 Ypenburg D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 Ommoord D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pijnacker D1 Liberty D1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D1 Wateringse veld D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D1 Prinsenbeek D1 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D1 Woerden D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 Voorne D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS D1 Bleiswijk D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Wateringse veld D1 Pijnacker D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Liberty D1 Bleiswijk D1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 HDS D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 Ommoord D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 Derby D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 Spijkenisse D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Liberty D1 HDS D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk D1 Wateringse veld D1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker D1 Prinsenbeek D1 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D1 Woerden D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D1 Voorne D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Wateringse veld D1 Liberty D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg D1 Derby D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne D1 Spijkenisse D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D1 Pijnacker D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Prinsenbeek D1 Bleiswijk D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS D1 Ommoord D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Ommoord D1 Ypenburg D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Ommoord D1 Derby D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ypenburg D1 Spijkenisse D1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Voorne D1 Pijnacker D1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Woerden D1 Bleiswijk D1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Prinsenbeek D1 Liberty D1 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  HDS D1 Wateringse veld D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Wateringse veld D1 Prinsenbeek D1 0:00 Wateringse Veld
  Liberty D1 Woerden D1 0:00 Sportpark Alexander
  Bleiswijk D1 Voorne D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Spijkenisse D1 Ommoord D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Derby D1 HDS D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Pijnacker D1 Ypenburg D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Derby D1 Spijkenisse D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ommoord D1 Pijnacker D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ypenburg D1 Bleiswijk D1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Voorne D1 Liberty D1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Woerden D1 Wateringse veld D1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  HDS D1 Prinsenbeek D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Wateringse veld D1 Voorne D1 0:00 Wateringse Veld
  Liberty D1 Ypenburg D1 0:00 Sportpark Alexander
  Bleiswijk D1 Ommoord D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Spijkenisse D1 HDS D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Prinsenbeek D1 Woerden D1 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  Pijnacker D1 Derby D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Spijkenisse D1 Pijnacker D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Derby D1 Bleiswijk D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ommoord D1 Liberty D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ypenburg D1 Wateringse veld D1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Voorne D1 Prinsenbeek D1 0:00 Sportpark Boerseweg
  HDS D1 Woerden D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Woerden D1 Voorne D1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Prinsenbeek D1 Ypenburg D1 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  Wateringse veld D1 Ommoord D1 0:00 Wateringse Veld
  Liberty D1 Derby D1 0:00 Sportpark Alexander
  Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Pijnacker D1 HDS D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Spijkenisse D1 Liberty D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Derby D1 Wateringse veld D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ommoord D1 Prinsenbeek D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ypenburg D1 Woerden D1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  HDS D1 Voorne D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Pijnacker D1 Bleiswijk D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Wateringse veld D1 Spijkenisse D1 0:00 Wateringse Veld
  Liberty D1 Pijnacker D1 0:00 Sportpark Alexander
  Bleiswijk D1 HDS D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Voorne D1 Ypenburg D1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Woerden D1 Ommoord D1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Prinsenbeek D1 Derby D1 0:00 Sportpark 'De Heikant'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Spijkenisse D1 Prinsenbeek D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Derby D1 Woerden D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ommoord D1 Voorne D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  HDS D1 Ypenburg D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Bleiswijk D1 Liberty D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Pijnacker D1 Wateringse veld D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Wateringse veld D1 Bleiswijk D1 0:00 Wateringse Veld
  Ypenburg D1 Ommoord D1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Voorne D1 Derby D1 0:00 Sportpark Boerseweg
  Woerden D1 Spijkenisse D1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Prinsenbeek D1 Pijnacker D1 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  HDS D1 Liberty D1 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Liberty D1 Wateringse veld D1 0:00 Sportpark Alexander
  Bleiswijk D1 Prinsenbeek D1 0:00 Sportpark Merenveld
  Spijkenisse D1 Voorne D1 0:00 Sportpark Groenewoud
  Derby D1 Ypenburg D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Ommoord D1 HDS D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pijnacker D1 Woerden D1 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding