Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michael van der Kaaij
Trainer Michael van der Kaaij

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 35242 R.H.V. Leonidas D20
0
13:00 13:30 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
12 dec 35274 HC Feijenoord D2
0
14:20 14:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 35016 HC Delfshaven D3
0
15:00 15:30 uit Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
9 jan 35010 Hockey Club Rotterdam D6
0
15:40 16:10 thuis Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
23 jan 35138 HC Alphen D5
0
15:00 15:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
23 jan 35122 R.H.V. Leonidas D20
0
16:20 16:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
30 jan 35482 HC Alphen D5
0
15:00 15:30 uit Alphen Hockey Dome
  Alphen Hockey Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
30 jan 35522 Craeyenhout D5
0
15:40 16:10 thuis Alphen Hockey Dome
  Alphen Hockey Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
13 feb 35580 Craeyenhout D5
0
15:40 16:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
13 feb 35599 Hockey Club Rotterdam D6
0
16:20 16:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
20 feb 35362 HC Delfshaven D3
0
15:00 15:30 thuis Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
20 feb 35346 HC Feijenoord D2
0
15:40 16:10 thuis Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Craeyenhout D5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Delfshaven D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas D20 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam D6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voorne D3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Voorne D3Rotterdam D6Craeyenhout D5Feijenoord D2Leonidas D20Alphen D5Delfshaven D3
Voorne D3  
Rotterdam D6  
Craeyenhout D5  
Feijenoord D2  
Leonidas D20  
Alphen D5  
Delfshaven D3  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Craeyenhout D5 Alphen D5 16:50 Craeyenest Hockey Dome
  Delfshaven D3 Craeyenhout D5 15:30 Craeyenest Hockey Dome
  Delfshaven D3 Alphen D5 16:10 Craeyenest Hockey Dome
  Feijenoord D2 Leonidas D20 14:10 Voorne Hockey Dome
  Feijenoord D2 Voorne D3 14:50 Voorne Hockey Dome
  Leonidas D20 Voorne D3 13:30 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Craeyenhout D5 Feijenoord D2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Delfshaven D3 Voorne D3 15:30 Schiedam Hockey Dome
  Delfshaven D3 Rotterdam D6 16:50 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas D20 Craeyenhout D5 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas D20 Feijenoord D2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Voorne D3 Rotterdam D6 16:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Craeyenhout D5 Rotterdam D6 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord D2 Craeyenhout D5 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Rotterdam D6 Feijenoord D2 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Alphen D5 Leonidas D20 16:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne D3 Leonidas D20 16:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne D3 Alphen D5 15:30 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Alphen D5 Voorne D3 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen D5 Craeyenhout D5 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Delfshaven D3 Leonidas D20 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam D6 Delfshaven D3 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam D6 Leonidas D20 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Voorne D3 Craeyenhout D5 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Alphen D5 Rotterdam D6 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen D5 Feijenoord D2 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Craeyenhout D5 Leonidas D20 14:50 Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenhout D5 Delfshaven D3 13:30 Craeyenest Hockey Dome
  Feijenoord D2 Rotterdam D6 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Leonidas D20 Delfshaven D3 14:10 Craeyenest Hockey Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Alphen D5 Delfshaven D3 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Craeyenhout D5 Voorne D3 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Feijenoord D2 Alphen D5 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord D2 Delfshaven D3 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Rotterdam D6 Voorne D3 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam D6 Craeyenhout D5 15:30 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Delfshaven D3 Feijenoord D2 16:50 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas D20 Alphen D5 18:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas D20 Rotterdam D6 17:30 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam D6 Alphen D5 18:10 Leonidas Hockey Dome
  Voorne D3 Delfshaven D3 15:30 Schiedam Hockey Dome
  Voorne D3 Feijenoord D2 16:10 Schiedam Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding