Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jan-Willem Kerklaan
Manager Sjaak Moerland
Trainer Ivo Smit

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 36440 M.H.C. Krimpen D1
45
10:15 11:30 uit Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
12 dec 36450 HC Capelle D1
45
10:55 12:10 thuis Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
19 dec 36438 R.G.H.C. Tempo '34 D1
35
13:15 14:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
19 dec 36453 HC Ypenburg D1
35
14:35 15:40 thuis Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
16 jan 36449 HV Spijkenisse D1
0
13:00 13:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
16 jan 36459 HC Ypenburg D1
0
14:20 14:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
23 jan 36451 R.G.H.C. Tempo '34 D1
45
08:55 10:10 thuis Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
23 jan 36456 HC Capelle D1
45
09:35 10:50 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
30 jan 36452 M.H.C. Krimpen D1
40
14:20 15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
30 jan 36447 HV Spijkenisse D1
40
15:40 16:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Krimpen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spijkenisse D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tempo '34 D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voorne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Tempo '34 D1Krimpen D1Spijkenisse D1Voorne D1Capelle D1Ypenburg D1
Tempo '34 D1  
Krimpen D1  
Spijkenisse D1  
Voorne D1  
Capelle D1  
Ypenburg D1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Capelle D1 Krimpen D1 12:50 Boog, Sporthal De
  Krimpen D1 Voorne D1 11:30 Boog, Sporthal De
  Spijkenisse D1 Tempo '34 D1 11:30 Akkers, Sporthal De
  Tempo '34 D1 Ypenburg D1 12:10 Akkers, Sporthal De
  Voorne D1 Capelle D1 12:10 Boog, Sporthal De
  Ypenburg D1 Spijkenisse D1 12:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Capelle D1 Spijkenisse D1 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Krimpen D1 Tempo '34 D1 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Spijkenisse D1 Krimpen D1 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Tempo '34 D1 Voorne D1 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Voorne D1 Ypenburg D1 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Ypenburg D1 Capelle D1 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Capelle D1 Tempo '34 D1 15:30 Voorne Hockey Dome
  Krimpen D1 Ypenburg D1 16:10 Voorne Hockey Dome
  Spijkenisse D1 Capelle D1 14:10 Voorne Hockey Dome
  Tempo '34 D1 Krimpen D1 16:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne D1 Spijkenisse D1 13:30 Voorne Hockey Dome
  Ypenburg D1 Voorne D1 14:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Capelle D1 Voorne D1 10:50 Schenkel, Sporthal
  Krimpen D1 Spijkenisse D1 12:50 Boog, Sporthal De
  Spijkenisse D1 Ypenburg D1 12:10 Boog, Sporthal De
  Tempo '34 D1 Capelle D1 9:30 Schenkel, Sporthal
  Voorne D1 Tempo '34 D1 10:10 Schenkel, Sporthal
  Ypenburg D1 Krimpen D1 11:30 Boog, Sporthal De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Capelle D1 Ypenburg D1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Krimpen D1 Capelle D1 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Spijkenisse D1 Voorne D1 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Voorne D1 Krimpen D1 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg D1 Tempo '34 D1 14:50 Ring Pass Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding