Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Jenny Siemens

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 34836 Dopie HJ2
0
15:00 15:30 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
12 dec 34843 Hockeyclub Barendrecht HJ1
0
16:20 16:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 dec 34798 R.H.V. Leonidas HJ4
0
13:00 13:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 dec 34793 Dopie HJ2
0
14:20 14:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 34909 R.H.V. Leonidas HJ4
45
10:15 11:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
9 jan 34918 Schoonhovense MHC HJ1
45
10:55 12:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
16 jan 34937 Schoonhovense MHC HJ1
55
14:45 16:10 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
16 jan 34944 HCRB HJ1
55
15:25 16:50 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
30 jan 34868 Klein Zwitserland HJ2
50
14:10 15:30 thuis Overbosch, Sporthal
  Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
30 jan 34863 Hockeyclub Barendrecht HJ1
50
14:50 16:10 thuis Overbosch, Sporthal
  Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
13 feb 34763 Klein Zwitserland HJ2
40
11:50 13:00 uit Leidschenveen, Sporthal
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
13 feb 34758 HCRB HJ1
40
12:30 13:40 thuis Leidschenveen, Sporthal
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dopie HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCRB HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klein Zwitserland HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas HJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schoonhoven HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voorne HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Dopie HJ2Barendrecht HJ1HCRB HJ1Klein Zwitserland HJ2Leonidas HJ4Schoonhoven HJ1Voorne/Forcial HJ2
Dopie HJ2  
Barendrecht HJ1  
HCRB HJ1  
Klein Zwitserland HJ2  
Leonidas HJ4  
Schoonhoven HJ1  
Voorne/Forcial HJ2  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Barendrecht HJ1 Voorne/Forcial HJ2 16:50 Voorne Hockey Dome
  Barendrecht HJ1 Dopie HJ2 16:10 Voorne Hockey Dome
  Dopie HJ2 Voorne/Forcial HJ2 15:30 Voorne Hockey Dome
  Klein Zwitserland HJ2 Leonidas HJ4 12:10 Meent, Sporthal De
  Klein Zwitserland HJ2 Schoonhoven HJ1 11:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven HJ1 Leonidas HJ4 12:50 Meent, Sporthal De
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Barendrecht HJ1 Schoonhoven HJ1 15:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  HCRB HJ1 Barendrecht HJ1 16:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Leonidas HJ4 Dopie HJ2 14:10 Voorne Hockey Dome
  Schoonhoven HJ1 HCRB HJ1 16:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Voorne/Forcial HJ2 Dopie HJ2 14:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne/Forcial HJ2 Leonidas HJ4 13:30 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  HCRB HJ1 Klein Zwitserland HJ2 16:50 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB HJ1 Dopie HJ2 15:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Klein Zwitserland HJ2 Dopie HJ2 16:10 Sporthoeve, Sporthal de
  Leonidas HJ4 Schoonhoven HJ1 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas HJ4 Voorne/Forcial HJ2 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Voorne/Forcial HJ2 Schoonhoven HJ1 12:10 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Barendrecht HJ1 Leonidas HJ4 15:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht HJ1 Klein Zwitserland HJ2 16:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  HCRB HJ1 Voorne/Forcial HJ2 16:50 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB HJ1 Schoonhoven HJ1 15:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Leonidas HJ4 Klein Zwitserland HJ2 16:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Schoonhoven HJ1 Voorne/Forcial HJ2 16:10 Sporthoeve, Sporthal de
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Dopie HJ2 Klein Zwitserland HJ2 12:10 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven HJ1 Dopie HJ2 12:50 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven HJ1 Klein Zwitserland HJ2 11:30 Meent, Sporthal De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Dopie HJ2 Leonidas HJ4 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  Dopie HJ2 HCRB HJ1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  HCRB HJ1 Leonidas HJ4 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Klein Zwitserland HJ2 Barendrecht HJ1 16:50 Overbosch, Sporthal
  Voorne/Forcial HJ2 Klein Zwitserland HJ2 15:30 Overbosch, Sporthal
  Voorne/Forcial HJ2 Barendrecht HJ1 16:10 Overbosch, Sporthal
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht HJ1 HCRB HJ1 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas HJ4 Barendrecht HJ1 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas HJ4 HCRB HJ1 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Dopie HJ2 Schoonhoven HJ1 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  Dopie HJ2 Barendrecht HJ1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Klein Zwitserland HJ2 HCRB HJ1 14:20 Leidschenveen, Sporthal
  Klein Zwitserland HJ2 Voorne/Forcial HJ2 13:00 Leidschenveen, Sporthal
  Schoonhoven HJ1 Barendrecht HJ1 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Voorne/Forcial HJ2 HCRB HJ1 13:40 Leidschenveen, Sporthal

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding