Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ralph Ernst
Trainer Ralph Ernst

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 dec 37711 HC Feijenoord MD1
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 dec 37668 HV Bleiswijk MD1
0
10:20 10:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 36507 Hockeyclub Barendrecht MD3
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 36550 Hockey Club Rotterdam MD5
0
10:20 10:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
16 jan 37820 HC Feijenoord MD1
35
07:55 09:00 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
16 jan 37786 OMHC MD3
35
08:35 09:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
23 jan 37281 Berkel Rodenrijs MD2
40
08:20 09:30 thuis Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
23 jan 37316 Hockeyclub Barendrecht MD3
40
09:00 10:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
30 jan 36877 HV Bleiswijk MD1
40
11:00 12:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
30 jan 36951 Berkel Rodenrijs MD2
40
11:40 12:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
20 feb 37152 OMHC MD3
0
09:40 10:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
20 feb 37198 Hockey Club Rotterdam MD5
0
10:20 10:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bleiswijk MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voorne MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs MD2Rotterdam MD5Voorne MD1Barendrecht MD3Ommoord MD3Bleiswijk MD1Feijenoord MD1
Berkel-Rodenrijs MD2  
Rotterdam MD5  
Voorne MD1  
Barendrecht MD3  
Ommoord MD3  
Bleiswijk MD1  
Feijenoord MD1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MD2 Ommoord MD3 11:15 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Berkel-Rodenrijs MD2 Barendrecht MD3 11:55 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Feijenoord MD1 Bleiswijk MD1 10:10 Voorne Hockey Dome
  Ommoord MD3 Barendrecht MD3 12:35 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Voorne MD1 Bleiswijk MD1 10:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne MD1 Feijenoord MD1 9:30 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Barendrecht MD3 Bleiswijk MD1 9:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MD3 Ommoord MD3 10:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Bleiswijk MD1 Ommoord MD3 10:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Feijenoord MD1 Rotterdam MD5 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MD1 Berkel-Rodenrijs MD2 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Rotterdam MD5 Berkel-Rodenrijs MD2 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Barendrecht MD3 Feijenoord MD1 10:10 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MD1 Barendrecht MD3 9:30 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MD1 Feijenoord MD1 10:50 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MD2 Feijenoord MD1 10:10 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord MD3 Feijenoord MD1 10:50 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord MD3 Berkel-Rodenrijs MD2 9:30 Swanla, Sportcentrum
  Rotterdam MD5 Barendrecht MD3 10:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MD1 Barendrecht MD3 9:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MD1 Rotterdam MD5 10:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Feijenoord MD1 Voorne MD1 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MD1 Ommoord MD3 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Ommoord MD3 Voorne MD1 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Barendrecht MD3 Voorne MD1 10:10 Oostmeer, Sporthal de
  Barendrecht MD3 Berkel-Rodenrijs MD2 10:50 Oostmeer, Sporthal de
  Ommoord MD3 Rotterdam MD5 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Ommoord MD3 Bleiswijk MD1 10:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MD5 Bleiswijk MD1 10:50 Rotterdam Hockey Dome
  Voorne MD1 Berkel-Rodenrijs MD2 9:30 Oostmeer, Sporthal de
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MD2 Voorne MD1 12:50 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MD2 Bleiswijk MD1 11:30 Oostmeer, Sporthal de
  Bleiswijk MD1 Voorne MD1 12:10 Oostmeer, Sporthal de
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MD3 Rotterdam MD5 9:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Feijenoord MD1 Barendrecht MD3 10:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Rotterdam MD5 Feijenoord MD1 10:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MD2 Rotterdam MD5 10:10 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MD1 Rotterdam MD5 10:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MD1 Berkel-Rodenrijs MD2 9:30 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Rotterdam MD5 Voorne MD1 10:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MD5 Ommoord MD3 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Voorne MD1 Ommoord MD3 10:10 Rotterdam Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding