Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach René Brakxhoofde
Trainer René Brakxhoofde

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 dec 39684 HV Victoria MC3
35
11:05 12:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
5 dec 39710 HC De Hoeksche Waard MC2
35
11:45 12:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
11 dec 40555 HC Schiedam MC2
0
11:00 11:30 uit Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
11 dec 40548 Hockeyclub Barendrecht MC2
0
11:40 12:10 uit Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
9 jan 39299 Berkel Rodenrijs MC2
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 39340 HV Westland MC2
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
23 jan 39914 Hockeyclub Barendrecht MC2
0
12:40 13:10 thuis Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM 'S-GRAVENZANDE
hal: Veld 1
 
23 jan 39951 HV Westland MC2
0
13:20 13:50 uit Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM 'S-GRAVENZANDE
hal: Veld 1
 
30 jan 40447 HC Schiedam MC2
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
30 jan 40406 HV Victoria MC3
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
13 feb 40037 HC De Hoeksche Waard MC2
35
08:25 09:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
13 feb 40097 Berkel Rodenrijs MC2
35
09:05 10:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht MC2Berkel-Rodenrijs MC2Victoria MC3Voorne MC1Hoeksche Waard MC2Westland MC2Schiedam MC2
Barendrecht MC2  
Berkel-Rodenrijs MC2  
Victoria MC3  
Voorne MC1  
Hoeksche Waard MC2  
Westland MC2  
Schiedam MC2  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MC2 Westland MC2 11:30 Ackers, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC2 Victoria MC3 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC2 Voorne MC1 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Schiedam MC2 Berkel-Rodenrijs MC2 12:50 Ackers, Sporthal De
  Victoria MC3 Voorne MC1 12:10 Tienvoet, Sporthal De
  Westland MC2 Schiedam MC2 12:10 Ackers, Sporthal De
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Barendrecht MC2 Voorne MC1 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Hoeksche Waard MC2 Westland MC2 11:40 Victoria Sporthal
  Schiedam MC2 Barendrecht MC2 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam MC2 Voorne MC1 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Victoria MC3 Westland MC2 12:20 Victoria Sporthal
  Victoria MC3 Hoeksche Waard MC2 11:00 Victoria Sporthal
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Barendrecht MC2 Schiedam MC2 12:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MC2 Hoeksche Waard MC2 11:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Hoeksche Waard MC2 Schiedam MC2 12:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Voorne MC1 Westland MC2 12:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC1 Berkel-Rodenrijs MC2 11:30 Voorne Hockey Dome
  Westland MC2 Berkel-Rodenrijs MC2 12:10 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MC2 Schiedam MC2 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Victoria MC3 Berkel-Rodenrijs MC2 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Victoria MC3 Schiedam MC2 16:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Voorne MC1 Barendrecht MC2 13:10 Westlandhal
  Westland MC2 Voorne MC1 13:50 Westlandhal
  Westland MC2 Barendrecht MC2 12:30 Westlandhal
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Barendrecht MC2 Berkel-Rodenrijs MC2 14:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Hoeksche Waard MC2 Barendrecht MC2 13:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Hoeksche Waard MC2 Berkel-Rodenrijs MC2 14:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Schiedam MC2 Victoria MC3 12:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC1 Victoria MC3 12:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC1 Schiedam MC2 11:30 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MC2 Victoria MC3 12:10 Wethouder Smit hal
  Barendrecht MC2 Westland MC2 11:30 Wethouder Smit hal
  Westland MC2 Victoria MC3 12:50 Wethouder Smit hal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MC2 Voorne MC1 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MC2 Hoeksche Waard MC2 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne MC1 Hoeksche Waard MC2 9:30 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MC2 Barendrecht MC2 12:50 Zijde, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MC2 Victoria MC3 11:30 Zijde, Sporthal De
  Schiedam MC2 Hoeksche Waard MC2 10:50 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam MC2 Westland MC2 9:30 Schiedam Hockey Dome
  Victoria MC3 Barendrecht MC2 12:10 Zijde, Sporthal De
  Westland MC2 Hoeksche Waard MC2 10:10 Schiedam Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding