Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Lotte van ‘t Klooster
Trainer Lotte van ‘t Klooster

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 33612 HV Spijkenisse M8E1
15
10:45 11:30 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
11 dec 33615 HC Delfshaven M8E3
15
11:25 12:10 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
18 dec 33403 HV Victoria M8E4
15
11:25 12:10 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
18 dec 33414 HV Spijkenisse M8E1
15
12:05 12:50 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
8 jan 33842 VMHC Pollux M8E1
0
13:00 13:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
8 jan 33819 HV Victoria M8E4
0
14:20 14:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 feb 33198 HC Delfshaven M8E3
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 feb 33221 Rijswijksche Hockey Club M8E3
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
12 feb 33896 VMHC Pollux M8E1
40
08:20 09:30 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
12 feb 33889 MHV Forcial M8E1
40
09:00 10:10 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
19 feb 33543 MHV Forcial M8E1
40
11:00 12:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
19 feb 33562 Rijswijksche Hockey Club M8E3
40
11:40 12:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Delfshaven M8E3 Spijkenisse M8E1 12:50 Akkers, Sporthal De
  Delfshaven M8E3 Voorne M8E2 12:10 Akkers, Sporthal De
  Forcial M8E1 Victoria M8E4 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Forcial M8E1 Rijswijk M8E3 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Rijswijk M8E3 Victoria M8E4 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Voorne M8E2 Spijkenisse M8E1 11:30 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Delfshaven M8E3 Rijswijk M8E3 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Pollux M8E1 Delfshaven M8E3 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Rijswijk M8E3 Pollux M8E1 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Spijkenisse M8E1 Victoria M8E4 11:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse M8E1 Voorne M8E2 12:50 Akkers, Sporthal De
  Victoria M8E4 Voorne M8E2 12:10 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Forcial M8E1 Delfshaven M8E3 16:50 Voorne Hockey Dome
  Pollux M8E1 Victoria M8E4 14:10 Voorne Hockey Dome
  Spijkenisse M8E1 Delfshaven M8E3 16:10 Voorne Hockey Dome
  Spijkenisse M8E1 Forcial M8E1 15:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne M8E2 Victoria M8E4 14:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne M8E2 Pollux M8E1 13:30 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Delfshaven M8E3 Victoria M8E4 9:30 Schiedam Hockey Dome
  Delfshaven M8E3 Forcial M8E1 10:50 Schiedam Hockey Dome
  Pollux M8E1 Rijswijk M8E3 9:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Spijkenisse M8E1 10:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rijswijk M8E3 Spijkenisse M8E1 10:10 Polderpoort, Sporthal de
  Victoria M8E4 Forcial M8E1 10:10 Schiedam Hockey Dome
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Forcial M8E1 Pollux M8E1 14:50 Voorne Hockey Dome
  Forcial M8E1 Spijkenisse M8E1 13:30 Voorne Hockey Dome
  Rijswijk M8E3 Delfshaven M8E3 12:10 Voorne Hockey Dome
  Spijkenisse M8E1 Pollux M8E1 14:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne M8E2 Delfshaven M8E3 11:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne M8E2 Rijswijk M8E3 12:50 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Forcial M8E1 Voorne M8E2 10:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Voorne M8E2 9:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Forcial M8E1 10:50 Polderpoort, Sporthal de
  Spijkenisse M8E1 Rijswijk M8E3 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Victoria M8E4 Rijswijk M8E3 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Victoria M8E4 Spijkenisse M8E1 9:30 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Delfshaven M8E3 Pollux M8E1 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Rijswijk M8E3 Voorne M8E2 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Rijswijk M8E3 Forcial M8E1 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Victoria M8E4 Delfshaven M8E3 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Victoria M8E4 Pollux M8E1 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Voorne M8E2 Forcial M8E1 12:10 Ring Pass Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding