Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Fabian Duinhouwer
Trainer Fabian Duinhouwer

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 dec 33114 HDS M8E3
0
13:00 13:30 uit Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
18 dec 33111 Hockey Club Rotterdam M8E8
0
13:40 14:10 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
15 jan 33126 HV Westland M8E4
0
13:40 14:10 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
15 jan 33129 HDS M8E3
0
14:20 14:50 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
22 jan 33165 Hockey Club Rotterdam M8E8
0
10:20 10:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
22 jan 33171 MHV Evergreen M8E1
0
11:40 12:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
5 feb 33141 Hockey Club Wateringse Veld M8E2
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 feb 33136 MHV Evergreen M8E1
0
10:20 10:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 feb 33157 HV Westland M8E4
65
12:35 14:10 uit Velo sporthal
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 1
 
19 feb 33155 Hockey Club Wateringse Veld M8E2
65
13:15 14:50 uit Velo sporthal
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Evergreen M8E1 HDS M8E3 10:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Westland M8E4 HDS M8E3 10:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Westland M8E4 Evergreen M8E1 9:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  HDS M8E3 Voorne M8E1 13:30 Craeyenest Hockey Dome
  Rotterdam M8E8 HDS M8E3 14:50 Craeyenest Hockey Dome
  Voorne M8E1 Rotterdam M8E8 14:10 Craeyenest Hockey Dome
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  HDS M8E3 Rotterdam M8E8 12:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Rotterdam M8E8 Wateringse veld M8E2 12:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Wateringse veld M8E2 HDS M8E3 11:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Evergreen M8E1 Wateringse veld M8E2 9:30 Wethouder Smit hal
  HDS M8E3 Westland M8E4 13:30 Craeyenest Hockey Dome
  Rotterdam M8E8 Evergreen M8E1 10:50 Wethouder Smit hal
  Voorne M8E1 Westland M8E4 14:10 Craeyenest Hockey Dome
  Voorne M8E1 HDS M8E3 14:50 Craeyenest Hockey Dome
  Wateringse veld M8E2 Rotterdam M8E8 10:10 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  HDS M8E3 Evergreen M8E1 12:50 Rotterdam Hockey Dome
  HDS M8E3 Wateringse veld M8E2 11:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M8E8 Voorne M8E1 10:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M8E8 Westland M8E4 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Voorne M8E1 Evergreen M8E1 12:10 Rotterdam Hockey Dome
  Westland M8E4 Wateringse veld M8E2 10:10 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Evergreen M8E1 Westland M8E4 11:30 Wethouder Smit hal
  Evergreen M8E1 Rotterdam M8E8 12:50 Wethouder Smit hal
  Westland M8E4 Rotterdam M8E8 12:10 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Evergreen M8E1 Voorne M8E1 10:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne M8E1 Wateringse veld M8E2 9:30 Voorne Hockey Dome
  Wateringse veld M8E2 Evergreen M8E1 10:10 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Wateringse veld M8E2 Westland M8E4 13:30 Velo sporthal
  Wateringse veld M8E2 Voorne M8E1 14:50 Velo sporthal
  Westland M8E4 Voorne M8E1 14:10 Velo sporthal

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding