Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jeffrey Emor
Trainer Jeffrey Emor

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 31775 HC Feijenoord M6E1
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
11 dec 31749 HV Westland M6E5
0
10:20 10:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
18 dec 31599 HC De Hoeksche Waard M6E4
35
08:25 09:30 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
18 dec 31567 Hockey Club Rotterdam M6E9
35
09:05 10:10 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
8 jan 32354 HC Feijenoord M6E1
35
07:55 09:00 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Breedte 2
 
8 jan 32399 Berkel Rodenrijs M6E8
35
08:35 09:40 thuis Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Breedte 2
 
22 jan 32139 HC De Hoeksche Waard M6E4
35
12:25 13:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
22 jan 32113 MHV Evergreen M6E2
35
13:05 14:10 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
29 jan 32509 Berkel Rodenrijs M6E8
0
09:40 10:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
29 jan 32529 Hockey Club Rotterdam M6E9
0
10:20 10:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
19 feb 31966 HV Westland M6E5
0
11:00 11:30 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 feb 32021 MHV Evergreen M6E2
0
12:20 12:50 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Rotterdam M6E9 10:10 Wethouder Smit hal
  Evergreen M6E2 Berkel-Rodenrijs M6E8 9:30 Wethouder Smit hal
  Feijenoord M6E1 Westland M6E5 10:10 Voorne Hockey Dome
  Rotterdam M6E9 Evergreen M6E2 10:50 Wethouder Smit hal
  Voorne M6E2 Feijenoord M6E1 9:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne M6E2 Westland M6E5 10:50 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Evergreen M6E2 12:40 Wielepet, Sporthal De
  Hoeksche Waard M6E4 Rotterdam M6E9 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard M6E4 Voorne M6E2 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne M6E2 Rotterdam M6E9 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Westland M6E5 Evergreen M6E2 12:00 Wielepet, Sporthal De
  Westland M6E5 Berkel-Rodenrijs M6E8 13:20 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Feijenoord M6E1 Berkel-Rodenrijs M6E8 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord M6E1 Voorne M6E2 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Voorne M6E2 Berkel-Rodenrijs M6E8 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Westland M6E5 14:20 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Hoeksche Waard M6E4 13:00 Oostmeer, Sporthal de
  Evergreen M6E2 Rotterdam M6E9 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord M6E1 Rotterdam M6E9 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord M6E1 Evergreen M6E2 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Westland M6E5 Hoeksche Waard M6E4 13:40 Oostmeer, Sporthal de
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Hoeksche Waard M6E4 Evergreen M6E2 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Rotterdam M6E9 Feijenoord M6E1 13:40 Wielepet, Sporthal De
  Voorne M6E2 Hoeksche Waard M6E4 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne M6E2 Evergreen M6E2 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Westland M6E5 Rotterdam M6E9 13:00 Wielepet, Sporthal De
  Westland M6E5 Feijenoord M6E1 14:20 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Voorne M6E2 10:10 Rotterdam Hockey Dome
  Evergreen M6E2 Feijenoord M6E1 9:30 Wethouder Smit hal
  Evergreen M6E2 Hoeksche Waard M6E4 10:50 Wethouder Smit hal
  Feijenoord M6E1 Hoeksche Waard M6E4 10:10 Wethouder Smit hal
  Rotterdam M6E9 Berkel-Rodenrijs M6E8 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M6E9 Voorne M6E2 10:50 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Hoeksche Waard M6E4 Westland M6E5 12:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M6E9 Westland M6E5 11:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M6E9 Hoeksche Waard M6E4 12:50 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M6E8 Feijenoord M6E1 16:20 Oostmeer, Sporthal de
  Hoeksche Waard M6E4 Berkel-Rodenrijs M6E8 15:00 Oostmeer, Sporthal de
  Hoeksche Waard M6E4 Feijenoord M6E1 15:40 Oostmeer, Sporthal de
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Evergreen M6E2 Westland M6E5 12:10 Voorne Hockey Dome
  Evergreen M6E2 Voorne M6E2 12:50 Voorne Hockey Dome
  Westland M6E5 Voorne M6E2 11:30 Voorne Hockey Dome

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding