Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Max van der Gulik
Coach Daniël de Ruiter
Trainer Daniël de Ruiter

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 43674 HC De Hoeksche Waard MB3
0
13:40 14:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
11 dec 43761 Hockey Club Rotterdam MB7
0
14:20 14:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 jan 43477 Berkel Rodenrijs MB7
0
13:00 13:30 uit Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 jan 43526 R.H.V. Leonidas MB6
0
14:20 14:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
15 jan 43187 Hockeyclub Barendrecht MB5
0
17:00 17:30 uit Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
15 jan 43118 HC De Hoeksche Waard MB3
0
17:40 18:10 uit Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
6 feb 42712 Berkel Rodenrijs MB7
0
15:00 15:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
6 feb 42749 Hockey Club Rotterdam MB7
0
16:20 16:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
12 feb 43953 HC Feijenoord MB2
45
12:55 14:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
12 feb 43926 R.H.V. Leonidas MB6
45
13:35 14:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
20 feb 43378 Hockeyclub Barendrecht MB5
0
13:00 13:30 thuis Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
20 feb 43341 HC Feijenoord MB2
0
13:40 14:10 thuis Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voorne MB3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam MB7Voorne MB3Barendrecht MB5Hoeksche Waard MB3Leonidas MB6Berkel-Rodenrijs MB7Feijenoord MB2
Rotterdam MB7  
Voorne MB3  
Barendrecht MB5  
Hoeksche Waard MB3  
Leonidas MB6  
Berkel-Rodenrijs MB7  
Feijenoord MB2  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MB7 Barendrecht MB5 17:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MB2 Berkel-Rodenrijs MB7 17:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MB2 Barendrecht MB5 18:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Rotterdam MB7 Voorne MB3 14:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB7 Hoeksche Waard MB3 13:30 Rotterdam Hockey Dome
  Voorne MB3 Hoeksche Waard MB3 14:10 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Barendrecht MB5 Rotterdam MB7 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB6 Barendrecht MB5 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam MB7 Leonidas MB6 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Hoeksche Waard MB3 Rotterdam MB7 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MB3 Feijenoord MB2 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Rotterdam MB7 Feijenoord MB2 16:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB7 Voorne MB3 13:30 Voorne Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MB7 Leonidas MB6 14:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MB3 Leonidas MB6 14:50 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Barendrecht MB5 Hoeksche Waard MB3 18:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MB5 Voorne MB3 17:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Feijenoord MB2 Leonidas MB6 17:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MB2 Rotterdam MB7 18:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Hoeksche Waard MB3 Voorne MB3 18:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Leonidas MB6 Rotterdam MB7 17:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Barendrecht MB5 Berkel-Rodenrijs MB7 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB7 Barendrecht MB5 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB7 Berkel-Rodenrijs MB7 16:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB7 Hoeksche Waard MB3 16:50 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB7 Feijenoord MB2 15:30 Ackers, Sporthal De
  Feijenoord MB2 Hoeksche Waard MB3 16:10 Ackers, Sporthal De
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MB5 Leonidas MB6 12:10 Tienvoet, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB7 Rotterdam MB7 16:10 Voorne Hockey Dome
  Hoeksche Waard MB3 Leonidas MB6 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MB3 Barendrecht MB5 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne MB3 Berkel-Rodenrijs MB7 15:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MB3 Rotterdam MB7 16:50 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Feijenoord MB2 Voorne MB3 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB6 Voorne MB3 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB6 Feijenoord MB2 13:30 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MB5 Feijenoord MB2 14:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Hoeksche Waard MB3 Berkel-Rodenrijs MB7 13:30 Zijde, Sporthal De
  Leonidas MB6 Berkel-Rodenrijs MB7 14:50 Zijde, Sporthal De
  Leonidas MB6 Hoeksche Waard MB3 14:10 Zijde, Sporthal De
  Voorne MB3 Barendrecht MB5 13:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Voorne MB3 Feijenoord MB2 14:10 Barendrecht/ Blaashal HCB

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding