Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marlon Alves
Trainer Marlon Alves
Trainer Lisanne Nieuwenhuizen

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 43801 HV Spijkenisse MB2
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
12 dec 43838 Craeyenhout MB3
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 dec 43061 Hockey Club Wateringse Veld MB2
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 dec 43098 Ring Pass Delft MB2
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
8 jan 42969 HV Spijkenisse MB2
15
14:45 15:30 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
8 jan 42913 hdm MB5
15
15:25 16:10 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
15 jan 43358 Berkel Rodenrijs MB3
0
17:40 18:10 uit Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
 
15 jan 43405 Craeyenhout MB3
0
18:20 18:50 uit Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
 
30 jan 43892 Hockey Club Wateringse Veld MB2
0
14:00 14:30 uit Wielepet, Sporthal De
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
 
30 jan 43986 Berkel Rodenrijs MB3
0
14:40 15:10 thuis Wielepet, Sporthal De
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
 
5 feb 43653 Ring Pass Delft MB2
55
16:45 18:10 uit hdm/Skihut Dome
  hdm/Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
 
5 feb 43574 hdm MB5
55
17:25 18:50 uit hdm/Skihut Dome
  hdm/Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Craeyenhout MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDM MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wateringse veld MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Ring Pass Delft MB2Voorne MB2Berkel-Rodenrijs MB3HDM MB5Spijkenisse MB2Wateringse veld MB2Craeyenhout MB3
Ring Pass Delft MB2  
Voorne MB2  
Berkel-Rodenrijs MB3  
HDM MB5  
Spijkenisse MB2  
Wateringse veld MB2  
Craeyenhout MB3  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MB3 HDM MB5 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB2 HDM MB5 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB2 Berkel-Rodenrijs MB3 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Spijkenisse MB2 Craeyenhout MB3 12:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MB2 Spijkenisse MB2 11:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MB2 Craeyenhout MB3 12:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Craeyenhout MB3 HDM MB5 12:50 Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenhout MB3 Berkel-Rodenrijs MB3 11:30 Craeyenest Hockey Dome
  HDM MB5 Berkel-Rodenrijs MB3 12:10 Craeyenest Hockey Dome
  Voorne MB2 Wateringse veld MB2 11:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MB2 Ring Pass Delft MB2 12:50 Voorne Hockey Dome
  Wateringse veld MB2 Ring Pass Delft MB2 12:10 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Craeyenhout MB3 Ring Pass Delft MB2 16:10 Velo sporthal
  Ring Pass Delft MB2 Wateringse veld MB2 16:50 Velo sporthal
  Spijkenisse MB2 Voorne MB2 15:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB2 HDM MB5 16:50 Akkers, Sporthal De
  Voorne MB2 HDM MB5 16:10 Akkers, Sporthal De
  Wateringse veld MB2 Craeyenhout MB3 15:30 Velo sporthal
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB3 Craeyenhout MB3 17:30 Craeyenest Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MB3 Voorne MB2 18:10 Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenhout MB3 Voorne MB2 18:50 Craeyenest Hockey Dome
  HDM MB5 Spijkenisse MB2 13:30 Akkers, Sporthal De
  Wateringse veld MB2 HDM MB5 14:10 Akkers, Sporthal De
  Wateringse veld MB2 Spijkenisse MB2 14:50 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB3 Spijkenisse MB2 13:30 Schiedam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MB3 Ring Pass Delft MB2 14:50 Schiedam Hockey Dome
  Spijkenisse MB2 Ring Pass Delft MB2 14:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Craeyenhout MB3 Spijkenisse MB2 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB2 Spijkenisse MB2 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB2 Craeyenhout MB3 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Voorne MB2 Berkel-Rodenrijs MB3 15:10 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MB2 Berkel-Rodenrijs MB3 15:50 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MB2 Voorne MB2 14:30 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  HDM MB5 Voorne MB2 18:50 HDM/ Skihut Dome
  HDM MB5 Ring Pass Delft MB2 17:30 HDM/ Skihut Dome
  Ring Pass Delft MB2 Voorne MB2 18:10 HDM/ Skihut Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Craeyenhout MB3 Wateringse veld MB2 16:10 HDM/ Skihut Dome
  HDM MB5 Craeyenhout MB3 16:50 HDM/ Skihut Dome
  HDM MB5 Wateringse veld MB2 15:30 HDM/ Skihut Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB3 Wateringse veld MB2 16:50 Ackers, Sporthal De
  Spijkenisse MB2 Berkel-Rodenrijs MB3 15:30 Ackers, Sporthal De
  Spijkenisse MB2 Wateringse veld MB2 16:10 Ackers, Sporthal De

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
30-11 
ALV op 30 nov 2021
5-12 
Start zaalcompetitie
Volledige agenda
Bestel clubkleding