Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michael van der Kaaij
Manager Karen Veldkamp
Trainer Peter Engel
Trainer Michael van der Kaaij
Coach Peter Engel

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo '34 D2 6 18 6 0 0 20 2 0
2 Dordrecht D3 6 14 4 2 0 13 6 0
3 Souburgh D2 6 13 4 1 1 26 15 0
4 Goeree Overflakkee D1 5 12 4 0 1 19 11 0
5 Leonidas D27 6 10 3 1 2 30 15 0
6 Roomburg D11 6 7 1 4 1 14 15 0
7 Leonidas D25 6 6 2 0 4 10 11 0
8 Voorne D2 6 5 1 2 3 14 19 0
9 Schiedam D11 6 5 1 2 3 11 18 0
10 Rotterdam D7 6 4 1 1 4 9 23 0
11 Victoria D13 6 2 0 2 4 3 9 0
12 Spijkenisse D4 5 1 0 1 4 2 27 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht D3Roomburg D11Rotterdam D7Souburgh D2-OVoorne D2-OTempo '34 D2-OVictoria D13Leonidas D25Spijkenisse D4Leonidas D27Goeree Overflakkee D1Schiedam D11
Dordrecht D3   3-3 2-0 1-1
Roomburg D11   3-3 0-0 3-2
Rotterdam D7 1-3   3-3 0-3
Souburgh D2-O   6-0 4-3 5-1
Voorne D2-O 2-5   4-1 3-3
Tempo '34 D2-O 2-0   7-0 2-0
Victoria D13 0-1 1-2   1-2
Leonidas D25 1-3 5-2 0-1  
Spijkenisse D4 1-1   0-9
Leonidas D27 7-0 6-3 2-5  
Goeree Overflakkee D1 6-3 1-0 4-3  
Schiedam D11 5-5 3-0 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Leonidas D25 Voorne D2-O 5-2 Definitief
.. Schiedam D11 Roomburg D11 5-5 Definitief
.. Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 4-3 Definitief
.. Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3 Definitief
.. Spijkenisse D4 Victoria D13 1-1 Definitief
.. Leonidas D27 Tempo '34 D2-O 2-5 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Voorne D2-O Souburgh D2-O 2-5 Definitief
.. Roomburg D11 Leonidas D25 3-2 Definitief
.. Victoria D13 Rotterdam D7 1-2 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 7-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 4-3 Definitief
.. Dordrecht D3 Schiedam D11 1-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Roomburg D11 Voorne D2-O 3-3 Definitief
.. Leonidas D27 Souburgh D2-O 6-3 Definitief
.. Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O 0-3 Definitief
.. Schiedam D11 Victoria D13 3-0 Definitief
.. Leonidas D25 Dordrecht D3 1-3 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 6-3 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Schiedam D11 2-0 Definitief
.. Victoria D13 Leonidas D25 1-2 Definitief
.. Dordrecht D3 Roomburg D11 3-3 Definitief
.. Voorne D2-O Leonidas D27 3-3 Definitief
.. Souburgh D2-O Spijkenisse D4 6-0 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Roomburg D11 Victoria D13 0-0 Definitief
.. Dordrecht D3 Voorne D2-O 2-0 Definitief
.. Spijkenisse D4 Leonidas D27 0-9 Definitief
.. Rotterdam D7 Souburgh D2-O 3-3 Definitief
.. Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 1-5 Definitief
.. Leonidas D25 Tempo '34 D2-O 0-1 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Voorne D2-O Spijkenisse D4 4-1 Definitief
.. Victoria D13 Dordrecht D3 0-1 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Roomburg D11 2-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Leonidas D25 1-0 Definitief
.. Souburgh D2-O Schiedam D11 5-1 Definitief
.. Leonidas D27 Rotterdam D7 7-0 Definitief


Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
21-4 
Kies je Sport
3-5 
Hockeykamp in de mei
4-5 
Hockeykamp in de mei
5-5 
Hockeykamp in de mei
Volledige agenda
Bestel clubkleding