Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach André Meijer
Manager Marloes Loos
Trainer Edwin Weber
Trainer Caroline van Nieuwenhuijze

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 mrt 21523 R.H.V. Leonidas MA5
09:00 09:30 thuis Veld 1
6 apr 21546 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA2
15:00 15:30 thuis Veld 2
13 apr 21669 HC Alphen MA3
65
uit route
20 apr 62430 Schoonhovense MHC MA1
70
uit route
18 mei 21858 M.H.C. Krimpen MA2
50
09:10 10:30 uit route
25 mei 21955 Schoonhovense MHC MA1
14:00 thuis Veld 2
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MA3 7 17 5 2 0 21 5 0
2 Dordrecht MA2 7 13 4 1 2 13 13 0
3 Alphen MA3 7 11 3 2 2 15 10 0
4 Schoonhoven MA1 6 10 3 1 2 20 13 0
5 Krimpen MA2 7 6 2 0 5 9 15 0
6 Voorne MA1 6 2 1 2 3 7 16 3
7 Leonidas MA5 6 2 0 2 4 4 17 0

Uitslagenmatrix
  Alphen MA3Dordrecht MA2Voorne MA1Schoonhoven MA1Krimpen MA2Ypenburg MA3Leonidas MA5
Alphen MA3   2-3 1-2 1-1 4-0
Dordrecht MA2   2-1 2-5
Voorne MA1 1-1   2-1 0-3
Schoonhoven MA1 2-3   5-2 4-1
Krimpen MA2 0-1   0-3 3-0
Ypenburg MA3 2-1 2-2  
Leonidas MA5 1-1 2-2 0-3  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Alphen MA3 Krimpen MA2 1-2 Definitief
.. Voorne MA1 Ypenburg MA3 0-3 Definitief
.. Dordrecht MA2 Schoonhoven MA1 2-5 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Ypenburg MA3 Dordrecht MA2 2-1 Definitief
.. Leonidas MA5 Voorne MA1 2-2 Definitief
.. Schoonhoven MA1 Alphen MA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Dordrecht MA2 Voorne MA1 2-1 Definitief
.. Krimpen MA2 Leonidas MA5 3-0 Definitief
.. Alphen MA3 Ypenburg MA3 1-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Voorne MA1 Alphen MA3 1-1 Definitief
.. Leonidas MA5 Dordrecht MA2 1-1 Definitief
.. Schoonhoven MA1 Krimpen MA2 5-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Schoonhoven MA1 Leonidas MA5 4-1 Definitief
.. Alphen MA3 Dordrecht MA2 2-3 Definitief
.. Krimpen MA2 Ypenburg MA3 0-3 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Voorne MA1 Krimpen MA2 2-1 Definitief
.. Ypenburg MA3 Schoonhoven MA1 2-2 Definitief
.. Alphen MA3 Leonidas MA5 4-0 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Krimpen MA2 Dordrecht MA2 0-1 Definitief
.. Leonidas MA5 Ypenburg MA3 0-3 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Ypenburg MA3 Voorne MA1 7-1 Definitief
.. Schoonhoven MA1 Dordrecht MA2 2-3 Definitief
.. Krimpen MA2 Alphen MA3 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Alphen MA3 Schoonhoven MA1 14:30 Sportpark Zegersloot
  Dordrecht MA2 Ypenburg MA3 12:05 Schenkeldijk
  Voorne MA1 Leonidas MA5 9:30 Sportp. Boerseweg
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Leonidas MA5 Krimpen MA2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voorne MA1 Dordrecht MA2 15:30 Sportp. Boerseweg
  Ypenburg MA3 Alphen MA3 17:30 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Alphen MA3 Voorne MA1 Sportpark Zegersloot
  Dordrecht MA2 Leonidas MA5 Schenkeldijk
  Krimpen MA2 Schoonhoven MA1 11:30 Sportp Driekamp
ZATERDAG 20 APRIL 2019
  Schoonhoven MA1 Voorne MA1 Schoonhoven-Oost
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Dordrecht MA2 Alphen MA3 Schenkeldijk
  Leonidas MA5 Schoonhoven MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg MA3 Krimpen MA2 17:15 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Krimpen MA2 Voorne MA1 10:30 Sportp Driekamp
  Leonidas MA5 Alphen MA3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven MA1 Ypenburg MA3 12:15 Schoonhoven-Oost
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Dordrecht MA2 Krimpen MA2 Schenkeldijk
  Voorne MA1 Schoonhoven MA1 Sportp. Boerseweg
  Ypenburg MA3 Leonidas MA5 17:15 Sportcomplex "De Bras"

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
24-3 
Basisopleiding Train
26-3 
3e strategiesessie m
31-3 
Basisopleiding Train
13-4 
Rommelmarkt
25-5 
Bitjes Hapdag
Volledige agenda