Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stan Levels
Coach Caroline van Nieuwenhuijze
Trainer Stan Levels
Manager Jenny Siemens

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec OMHC H1
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
11 dec Hockeyclub Barendrecht H1
0
13:40 14:10 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
18 dec HDS H1
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
18 dec Goudse MHC H1
0
10:20 10:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
8 jan DSHC H1
35
11:05 12:10 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN
HEINENOORD 
8 jan Hockeyclub Barendrecht H1
35
11:45 12:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN
HEINENOORD 
22 jan DSHC H1
45
12:15 13:30 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM
POELDIJK 
22 jan HV Westland H1
45
12:55 14:10 thuis Verburch/ Jan van der Valkhal
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM
POELDIJK 
29 jan Goudse MHC H1
45
16:25 17:40 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
29 jan OMHC H1
45
17:05 18:20 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
5 feb HV Westland H1
0
14:00 14:30 uit Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
5 feb HDS H1
0
14:40 15:10 uit Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DSHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voorne H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Barendrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland H1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Gouda H1 Westland H1 11:30 Dick van Dijkhal
  Westland H1 DSHC H1 12:10 Dick van Dijkhal
  Gouda H1 DSHC H1 12:50 Dick van Dijkhal
  Voorne H1 Ommoord H1 12:50 Voorne Hockey Dome
  Barendrecht H1 Ommoord H1 13:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne H1 Barendrecht H1 14:10 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Voorne H1 HDS H1 9:30 Voorne Hockey Dome
  HDS H1 Gouda H1 10:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne H1 Gouda H1 10:50 Voorne Hockey Dome
  Westland H1 Barendrecht H1 14:30 Westlandhal
  Ommoord H1 Barendrecht H1 15:10 Westlandhal
  Westland H1 Ommoord H1 15:50 Westlandhal
ZONDAG 8 JANUARI 2023
  Barendrecht H1 DSHC H1 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne H1 DSHC H1 12:10 Tienvoet, Sporthal De
  Barendrecht H1 Voorne H1 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  HDS H1 Ommoord H1 15:30 Craeyenest Hockey Dome
  Ommoord H1 Westland H1 16:10 Craeyenest Hockey Dome
  HDS H1 Westland H1 16:50 Craeyenest Hockey Dome
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Ommoord H1 DSHC H1 11:45 Zevenkampse Ring, Sporthal
  DSHC H1 HDS H1 12:25 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord H1 HDS H1 13:05 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Barendrecht H1 Westland H1 13:30 Barendrecht Hockey Dome
  Westland H1 Gouda H1 14:10 Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht H1 Gouda H1 14:50 Barendrecht Hockey Dome
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Gouda H1 HDS H1 9:30 Dick van Dijkhal
  Barendrecht H1 HDS H1 10:10 Dick van Dijkhal
  Gouda H1 Barendrecht H1 10:50 Dick van Dijkhal
  DSHC H1 Voorne H1 13:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Voorne H1 Westland H1 14:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  DSHC H1 Westland H1 14:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  HDS H1 Barendrecht H1 9:30 GDA sporthal
  DSHC H1 Barendrecht H1 10:10 GDA sporthal
  HDS H1 DSHC H1 10:50 GDA sporthal
  Ommoord H1 Gouda H1 17:00 Schenkel, Sporthal
  Gouda H1 Voorne H1 17:40 Schenkel, Sporthal
  Ommoord H1 Voorne H1 18:20 Schenkel, Sporthal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  DSHC H1 Gouda H1 9:30 TU Delft - Sportcentrum
  Gouda H1 Ommoord H1 10:10 TU Delft - Sportcentrum
  DSHC H1 Ommoord H1 10:50 TU Delft - Sportcentrum
  Westland H1 Voorne H1 14:30 Westlandhal
  HDS H1 Voorne H1 15:10 Westlandhal
  Westland H1 HDS H1 15:50 Westlandhal

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding