Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michael van der Kaaij
Trainer Michael van der Kaaij
Manager Mirella Dijkstra

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec HC Schiedam DO25-4
55
12:45 14:10 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9 a
4205NK
GORINCHEM 
11 dec G.H.C. RAPID DO25-1
55
13:25 14:50 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9 a
4205NK
GORINCHEM 
18 dec Hockeyclub Barendrecht DO25-4
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
18 dec HC Schiedam DO25-4
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
8 jan Thor DO25-5
0
11:00 11:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
8 jan G.H.C. RAPID DO25-1
0
12:20 12:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
15 jan Hockeyclub Barendrecht DO25-4
0
15:00 15:30 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT 
15 jan R.H.V. Leonidas DO25-9
0
15:40 16:10 thuis Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT 
22 jan Thor DO25-5
40
11:00 12:10 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE
HENDRIK-IDO-AMBACHT 
22 jan H.C. Derby DO25-3
40
11:40 12:50 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE
HENDRIK-IDO-AMBACHT 
29 jan R.H.V. Leonidas DO25-9
45
08:15 09:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
29 jan H.C. Derby DO25-3
45
08:55 10:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rapid DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barendrecht DO25-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Thor DO25-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Derby DO25-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam DO25-4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas DO25-9 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Barendrecht DO25-4 Derby DO25-3 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Thor DO25-5 Derby DO25-3 12:10 Tienvoet, Sporthal De
  Barendrecht DO25-4 Thor DO25-5 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Rapid DO25-1 Schiedam DO25-4 13:30 Hoefslag, Sporthal De
  Schiedam DO25-4 Voorne DO25-1 14:10 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid DO25-1 Voorne DO25-1 14:50 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Thor DO25-5 Rapid DO25-1 9:30 Zijl, Sporthal De
  Rapid DO25-1 Leonidas DO25-9 10:10 Zijl, Sporthal De
  Thor DO25-5 Leonidas DO25-9 10:50 Zijl, Sporthal De
  Voorne DO25-1 Barendrecht DO25-4 11:30 Voorne Hockey Dome
  Schiedam DO25-4 Barendrecht DO25-4 12:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne DO25-1 Schiedam DO25-4 12:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 8 JANUARI 2023
  Voorne DO25-1 Thor DO25-5 11:30 Voorne Hockey Dome
  Derby DO25-3 Leonidas DO25-9 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Leonidas DO25-9 Schiedam DO25-4 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Rapid DO25-1 Thor DO25-5 12:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne DO25-1 Rapid DO25-1 12:50 Voorne Hockey Dome
  Derby DO25-3 Schiedam DO25-4 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Schiedam DO25-4 Derby DO25-3 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Derby DO25-3 Rapid DO25-1 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam DO25-4 Rapid DO25-1 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Barendrecht DO25-4 Voorne DO25-1 15:30 Barendrecht Hockey Dome
  Voorne DO25-1 Leonidas DO25-9 16:10 Barendrecht Hockey Dome
  Barendrecht DO25-4 Leonidas DO25-9 16:50 Barendrecht Hockey Dome
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Leonidas DO25-9 Rapid DO25-1 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Derby DO25-3 Thor DO25-5 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Barendrecht DO25-4 Rapid DO25-1 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Thor DO25-5 Voorne DO25-1 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby DO25-3 Voorne DO25-1 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Leonidas DO25-9 Barendrecht DO25-4 12:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Leonidas DO25-9 Voorne DO25-1 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Voorne DO25-1 Derby DO25-3 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas DO25-9 Derby DO25-3 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Thor DO25-5 Schiedam DO25-4 13:30 PKF Wallast Hockeyhal
  Barendrecht DO25-4 Schiedam DO25-4 14:10 PKF Wallast Hockeyhal
  Thor DO25-5 Barendrecht DO25-4 14:50 PKF Wallast Hockeyhal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Schiedam DO25-4 Leonidas DO25-9 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas DO25-9 Thor DO25-5 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam DO25-4 Thor DO25-5 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Rapid DO25-1 Barendrecht DO25-4 13:30 Hoefslag, Sporthal De
  Derby DO25-3 Barendrecht DO25-4 14:10 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid DO25-1 Derby DO25-3 14:50 Hoefslag, Sporthal De

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding