Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit M6E1 G.H.C. RAPID MO9-2

Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Michael van der Kaaij
Coach Michael van der Kaaij
Trainer Sjoerd van der Wal
Coach Sjoerd van der Wal
Manager Valerie Veldkamp

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec HC De IJssel D3
0
15:30 16:00 uit Parkzoom, Sportcentrum
  Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH
NIEUWERKERK AD IJSSEL 
11 dec HC De Hoeksche Waard D2
0
16:10 16:40 thuis Parkzoom, Sportcentrum
  Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH
NIEUWERKERK AD IJSSEL 
8 jan Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2
35
13:05 14:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN
HEINENOORD 
8 jan HC De Hoeksche Waard D2
35
13:45 14:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN
HEINENOORD 
15 jan HC Capelle D2
0
11:40 12:10 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
15 jan OMHC D3
0
13:00 13:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
22 jan Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2
0
13:00 13:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
22 jan R.H.V. Leonidas D26
0
14:20 14:50 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS 
29 jan OMHC D3
45
12:55 14:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
29 jan R.H.V. Leonidas D26
45
13:35 14:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM 
12 feb HC Capelle D2
45
15:45 17:00 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
12 feb HC De IJssel D3
45
16:25 17:40 thuis Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ommoord D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voorne D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas D26 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Souburgh D2 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Souburgh D2 Ommoord D3 9:45 Blokweer, Sportcentrum
  Capelle D2 Ommoord D3 10:25 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh D2 Capelle D2 11:05 Blokweer, Sportcentrum
  IJssel D3 Voorne D2 16:00 Parkzoom, Sportcentrum
  Voorne D2 Hoeksche Waard D2 16:40 Parkzoom, Sportcentrum
  IJssel D3 Hoeksche Waard D2 17:20 Parkzoom, Sportcentrum
ZONDAG 8 JANUARI 2023
  Hoeksche Waard D2 Souburgh D2 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Souburgh D2 Voorne D2 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard D2 Voorne D2 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  IJssel D3 Leonidas D26 16:00 Parkzoom, Sportcentrum
  Capelle D2 Leonidas D26 16:40 Parkzoom, Sportcentrum
  IJssel D3 Capelle D2 17:20 Parkzoom, Sportcentrum
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Voorne D2 Capelle D2 12:10 Voorne Hockey Dome
  Ommoord D3 Capelle D2 12:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne D2 Ommoord D3 13:30 Voorne Hockey Dome
  Souburgh D2 Leonidas D26 13:30 Barendrecht Hockey Dome
  Leonidas D26 IJssel D3 14:10 Barendrecht Hockey Dome
  Souburgh D2 IJssel D3 14:50 Barendrecht Hockey Dome
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Hoeksche Waard D2 IJssel D3 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne D2 Souburgh D2 13:30 Voorne Hockey Dome
  Leonidas D26 Souburgh D2 14:10 Voorne Hockey Dome
  IJssel D3 Ommoord D3 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Voorne D2 Leonidas D26 14:50 Voorne Hockey Dome
  Hoeksche Waard D2 Ommoord D3 14:50 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Leonidas D26 Ommoord D3 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord D3 Voorne D2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas D26 Voorne D2 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Capelle D2 Hoeksche Waard D2 15:00 Schenkel, Sporthal
  Souburgh D2 Hoeksche Waard D2 15:40 Schenkel, Sporthal
  Capelle D2 Souburgh D2 16:20 Schenkel, Sporthal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Leonidas D26 Capelle D2 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord D3 IJssel D3 11:45 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Hoeksche Waard D2 Capelle D2 12:10 Leonidas Hockey Dome
  IJssel D3 Souburgh D2 12:25 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Leonidas D26 Hoeksche Waard D2 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord D3 Souburgh D2 13:05 Zevenkampse Ring, Sporthal
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Ommoord D3 Hoeksche Waard D2 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Hoeksche Waard D2 Leonidas D26 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord D3 Leonidas D26 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Capelle D2 Voorne D2 17:00 Schenkel, Sporthal
  Voorne D2 IJssel D3 17:40 Schenkel, Sporthal
  Capelle D2 IJssel D3 18:20 Schenkel, Sporthal

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
10-12 
start zaalwedstrijde
16-12 
Kerstgala
21-12 
Kerst bowlen in de v
30-12 
Oliebollen verkoop
17-1 
ALV HC Voorne
18-1 
Bowlen in de Vesting
20-1 
Bierproeverij
Volledige agenda
Bestel clubkleding