Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D1-Z HV Bleiswijk D1 40 09:00 10:10 DELFT
   Zaalleiding : HCVoorne  
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Sjoerd van der Wal
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD
DELFT
D1-Z HC Capelle D1 40 08:20 09:30 DELFT
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Sjoerd van der Wal
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD
DELFT
H1-Z HDS H1 0 14:40 15:10 'S-GRAVENZANDE
Fluiten: Martijn Huurman (H35A)
Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE
H1-Z HV Westland H1 0 14:00 14:30 'S-GRAVENZANDE
Fluiten: Martijn Huurman (H35A)
Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE

5 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MB2-Z Berkel Rodenrijs MO16-7 40 12:30 13:40 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG
ROTTERDAM
MB2-Z R.H.V. Leonidas MO16-4 40 13:50 15:00 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG
ROTTERDAM
MC1-Z G.H.C. RAPID MO14-2 0 14:20 14:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Henry Penders (Flexhockey) en Ricardo Penders
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MC1-Z HV Spijkenisse MO14-1 0 13:00 13:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Henry Penders (Flexhockey) en Ricardo Penders
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MC3-Z MHV Forcial MO14-2 0 09:40 10:10 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT
MC3-Z Hockeyclub Barendrecht MO14-5 0 10:20 10:50 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT
MD1-Z R.H.V. Leonidas MO12-3 0 10:20 10:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marijke Kerpel en Marit Rosinga (MB1)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD1-Z OMHC MO12-4 0 09:00 09:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marijke Kerpel en Marit Rosinga (MB1)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD3-Z HC Schiedam MO12-4 0 12:20 12:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Frédérique Olieslagers (D2-Z) en Isa Ranselaar (D2-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD3-Z HC Pijnacker MO12-5 0 11:00 11:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Frédérique Olieslagers (D2-Z) en Isa Ranselaar (D2-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Spijkenisse MO14-1 Rapid MO14-2 0 14:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Ricardo Penders en Henry Penders (Flexhockey)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Ommoord MO12-4 Leonidas MO12-3 0 10:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marijke Kerpel en Marit Rosinga (MB1)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Pijnacker MO12-5 Schiedam MO12-4 0 12:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Frédérique Olieslagers (D2-Z) en Isa Ranselaar (D2-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
JC1-Z HC Waddinxveen JO14-1 40 13:00 14:10 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE
HENDRIK-IDO-AMBACHT
JC1-Z HC De Hoeksche Waard JO14-1 40 12:20 13:30 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE
HENDRIK-IDO-AMBACHT


Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
17-2 
Aprés-ski feest
17-3 
Ladies Bingo
29-3 
Oudhollandse spellet
31-3 
Pub Quiz
10-4 
Paasontbijt & eieren
16-4 
Super Sunday
18-5 
Familietoernooi
Volledige agenda
Bestel clubkleding