Wedstrijdschema
laat schema zien voor

12 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D2-Z HC Capelle D2 45 16:00 17:15 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Remco Schraven
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
D2-Z HC De IJssel D3 45 16:40 17:55 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Remco Schraven
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
HJ1-Z Thor HO25-1 0 14:20 14:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Jelle Geuze
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
HJ1-Z MHC Forescate HO25-1 0 13:00 13:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Jelle Geuze
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E2-Z Berkel Rodenrijs MO10-6 40 09:00 10:10 MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM
MAASDIJK
M8E2-Z HV Westland MO10-2 40 09:40 10:50 MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM
MAASDIJK
MA2-Z Klein Zwitserland MO18-4 0 12:20 12:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marieke van Dooren en Mike van Noordennen
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MA2-Z R.G.H.C. Tempo '34 MO18-1 0 11:00 11:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marieke van Dooren en Mike van Noordennen
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MB1-Z HC Schiedam MO16-3 0 10:20 10:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Mariska Trommel en Marijke Kerpel
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MB1-Z HC Capelle MO16-2 0 09:00 09:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Mariska Trommel en Marijke Kerpel
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MC1-Z HV Spijkenisse MO14-1 40 13:00 14:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
MC1-Z HC Ypenburg MO14-12-C 40 12:20 13:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
MD2-Z MHV Forcial MO12-1 15 09:00 09:45 OOSTVOORNE
Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX
OOSTVOORNE
MD2-Z R.H.V. Leonidas MO12-6 15 09:40 10:25 OOSTVOORNE
Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX
OOSTVOORNE
MD3-Z HC Schiedam MO12-4 0 09:00 09:30 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
MD3-Z HC Ypenburg MO12-5 0 09:40 10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
ZAALBLOK ZAAL Klein Zwitserland MO18-4 Tempo '34 MO18-1 0 12:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Mike van Noordennen en Marieke van Dooren
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Thor HO25-1 Forescate HO25-1 0 14:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Schiedam MO16-3 Capelle MO16-2 0 10:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Marijke Kerpel en Mariska Trommel
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS


Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
17-2 
Apr├ęs-ski feest
17-3 
Ladies Bingo
29-3 
Oudhollandse spellet
31-3 
Pub Quiz
10-4 
Paasontbijt & eieren
16-4 
Super Sunday
18-5 
Familietoernooi
Volledige agenda
Bestel clubkleding