Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D1-Z Dopie D1 0 15:00 15:30 ROTTERDAM
   Zaalleiding : HCVoorne  
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Maarten Troost (H1)
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM
D1-Z HV Bleiswijk D1 0 13:40 14:10 ROTTERDAM
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Maarten Troost (H1)
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM
D2-Z OMHC D3 45 12:55 14:10 ROTTERDAM
Fluiten: Remco Schraven
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM
D2-Z R.H.V. Leonidas D26 45 13:35 14:50 ROTTERDAM
Fluiten: Remco Schraven
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM
DJ1-Z H.C. Derby DO25-2 45 08:55 10:10 ROTTERDAM
Fluiten: Daniël de Ruiter
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM
DJ1-Z R.H.V. Leonidas DO25-9 45 08:15 09:30 ROTTERDAM
Fluiten: Daniël de Ruiter
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ
ROTTERDAM
H1-Z OMHC H1 45 17:20 18:35 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Martijn Huurman (H35A)
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
H1-Z Goudse MHC H1 45 16:40 17:55 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Martijn Huurman (H35A)
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
HJ1-Z MHC Forescate HO25-1 0 13:00 13:30 Koudekerk aan den rijn
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jelle Geuze
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396 WJ
Koudekerk aan den rijn
HJ1-Z Mixed Hockeyclub Zoetermeer HO25-1 0 13:40 14:10 Koudekerk aan den rijn
Fluiten: Jelle Geuze
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396 WJ
Koudekerk aan den rijn

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1-Z hdm MO18-4 55 16:05 17:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MA1-Z Craeyenhout MO18-2 55 16:45 18:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MB1-Z HV Spijkenisse MO16-2 40 11:00 12:10 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
MB1-Z MHV Evergreen MO16-1 40 11:40 12:50 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
MC2-Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-2 45 09:35 10:50 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ
DORDRECHT
MC2-Z HV Spijkenisse MO14-2 45 08:55 10:10 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ
DORDRECHT
MC3-Z Klein Zwitserland MO14-6 0 14:20 14:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Jochem Neuteboom (Flexhockey) en Peter Maasland
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MC3-Z Hockey Club Rotterdam MO14-7 0 13:00 13:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Jochem Neuteboom (Flexhockey) en Peter Maasland
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD1-Z H.C. Derby MO12-3 0 10:20 10:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Bart d H en Eline den Hartigh (MA1-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD1-Z Hockey Club Rotterdam MO12-11 0 09:00 09:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Bart d H en Eline den Hartigh (MA1-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
MD2-Z HC De Hoeksche Waard MO12-3 0 13:40 14:10 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT
MD2-Z HV Victoria MO12-4 0 13:00 13:30 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ
BARENDRECHT
MD3-Z HC Pijnacker MO12-5 40 10:40 11:50 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ
PIJNACKER
MD3-Z VMHC Pollux MO12-3 40 10:00 11:10 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ
PIJNACKER
ZAALBLOK ZAAL Rotterdam MO14-7 Klein Zwitserland MO14-6 0 14:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Jochem Neuteboom (Flexhockey) en Peter Maasland
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Derby MO12-3 Rotterdam MO12-11 0 10:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Bart d H en Eline den Hartigh (MA1-Z)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Klein Zwitserland JO12-6 Souburgh JO12-1 0 12:10 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Cornelis Trommel en Aimée Trommel (MA1)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
ZAALBLOK ZAAL Capelle D1 Bleiswijk D1 0 14:50 ROTTERDAM
   Zaalleiding : HCVoorne  
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM
ZAALBLOK ZAAL Klein Zwitserland JO12-6 Souburgh JO12-1 0 n.n.b HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
JD1-Z Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JO12-1 0 11:00 11:30 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Cornelis Trommel en Aimée Trommel (MA1)
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS
JD1-Z Klein Zwitserland JO12-6 0 12:20 12:50 HELLEVOETSLUIS
   Zaalleiding : HCVoorne  
Fluiten: Aimée Trommel (MA1) en Cornelis Trommel
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA
HELLEVOETSLUIS


Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
17-2 
Aprés-ski feest
17-3 
Ladies Bingo
29-3 
Oudhollandse spellet
31-3 
Pub Quiz
10-4 
Paasontbijt & eieren
16-4 
Super Sunday
18-5 
Familietoernooi
Volledige agenda
Bestel clubkleding