Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stan Levels
Coach Caroline van Nieuwenhuijze
Trainer Stan Levels
Manager Jenny Siemens
Manager Jimmy Keemink

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan Goudse MHC H1
45
16:40 17:55 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
29 jan OMHC H1
45
17:20 18:35 uit Schenkel, Sporthal
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL 
5 feb HV Westland H1
0
14:00 14:30 uit Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
5 feb HDS H1
0
14:40 15:10 uit Westlandhal
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM
'S-GRAVENZANDE 
thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord H1 8 19 6 1 1 38 18 0
2 HDS H1 8 17 5 2 1 34 22 0
3 Barendrecht H1 10 16 5 1 4 37 32 0
4 Voorne H1 8 15 5 0 3 30 27 0
5 Gouda H1 8 8 2 2 4 23 32 0
6 DSHC H1 8 4 2 1 5 23 33 3
7 Westland H1 10 4 1 1 8 35 56 0


Uitslagen
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Gouda H1 Westland H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 DSHC H1 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gouda H1 DSHC H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Ommoord H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H1 Ommoord H1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Barendrecht H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Voorne H1 HDS H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Gouda H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Gouda H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Barendrecht H1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 Barendrecht H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Ommoord H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Barendrecht H1 DSHC H1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 DSHC H1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H1 Voorne H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Ommoord H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 Westland H1 (9-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS H1 Westland H1 (7-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Ommoord H1 DSHC H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 HDS H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 HDS H1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H1 Westland H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland H1 Gouda H1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H1 Gouda H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. Gouda H1 HDS H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H1 HDS H1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda H1 Barendrecht H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 Voorne H1 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voorne H1 Westland H1 (4-9)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 Westland H1 (7-5)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  HDS H1 Barendrecht H1 9:30 GDA sporthal
  DSHC H1 Barendrecht H1 10:10 GDA sporthal
  HDS H1 DSHC H1 10:50 GDA sporthal
  Ommoord H1 Gouda H1 17:15 Schenkel, Sporthal
  Gouda H1 Voorne H1 17:55 Schenkel, Sporthal
  Ommoord H1 Voorne H1 18:35 Schenkel, Sporthal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  DSHC H1 Gouda H1 9:30 TU Delft - Sportcentrum
  Gouda H1 Ommoord H1 10:10 TU Delft - Sportcentrum
  DSHC H1 Ommoord H1 10:50 TU Delft - Sportcentrum
  Westland H1 Voorne H1 14:30 Westlandhal
  HDS H1 Voorne H1 15:10 Westlandhal
  Westland H1 HDS H1 15:50 Westlandhal

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
17-2 
Apr├ęs-ski feest
17-3 
Ladies Bingo
29-3 
Oudhollandse spellet
31-3 
Pub Quiz
10-4 
Paasontbijt & eieren
16-4 
Super Sunday
18-5 
Familietoernooi
Volledige agenda
Bestel clubkleding